reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

czesc:-)

ja wstalam kanapki do pracy mojemu m robic i szybko zagladam co u was...?

widze ze na razie nie ma info o rozpakowanych;-)

moniska dobra decyzja, he he a ja cos tak czulam ze ty wczesniej na porodowce wyladujesz niz ja, a telefon do ciebie wzielam;-) ale nic trzymam kciuki

i za patinke i agniesiak

i ciekawe co z iza, pojechala czy jednak spokoj...

zajrze do was za chwilke
 
reklama
Oj ból bioder....:((chyba każda z nas wie co to znaczy,ja już po śniadaniu,mąż wyprawiony do pracy to chyba się jeszcze zdrzemne z godzinę...pózniej wizyta u gina,i zwolnienie muszę do firmy zanieść...ale mi się nie chce,chętnie bym je pocztą wysłała ale muszę Pit11 odebrać,bo nie łaska do mnie wysłać w terminie !!!
 
Cześć mamuśki :-)

Wróciłam do żywych, dopiero wczoraj wypisali Igorka, potem pojechał na noc do babci, ja się wyspałam i mam cały dzień na porządki.

W szpitalu pielęgniarki pytały wciąż czy nie rodzę już przypadkiem :-D:-D:-D ale mojemu młodszemu dziecięciu ani się śni wychodzić na ten świat i bardzo dobrze bo mamusia ma cudowny plan idealnego przygotowania się do narodzin mojego drugiego synusia :-):-):-)

Jestem z siebie dumna bo wczoraj was nadrobiłam a to sztuka:laugh2:

Trzymam kciuki za Bartusia, niech wraca szybko do zdrówka i za Laurkę Wavejki:tak::tak: Niech maleństwa wracają do domów. Biedactwa.

Rozpakowanym mamuśkom gratuluje:tak::tak: a za te co czekają na rozkręcenie akcji życzę szybkiego rozwiązania rach ciach i po sprawie :-):-)

Aha jeszcze Agniesiak ma mieć cc chyba jeśli się nie mylę, trzymam kciuki:tak:

Więcej nie pamiętam.

P.s. ja chce swoje stare BB :-:)-(
 
Jak to dobrze mieszkać w małym miasteczku :tak:- u mnie raczej bez problemu żłobek, przedszkole :tak:, choć i tak raczej moja mama się będzie zajmować wnukiem, bo teściowa daleko . Zobaczymy jak długo wytrzyma - bo moja mama nieraz do Włoch śmiga i bardzo to lubi :szok:. Ale jeszcze są nianie .
Pit- coroczne zajęcie mojego męża. Wypełnia wszystkim na około :-D.

U Was też tak pięknie słoneczko świeci ? Normalnie powera dostałam ;-), balkon już wysprzątałam zaraz biorę się za okno - tylko takie balkonowe żeby się nie wychylać .
 
Dziewczyny trzymam kciuki:)
mysz ja nie chce 8 marca bo u mnie będzie dziewczynka no i jak coś to zawsze jeden prezent dostanie, coś o tym wiem bo mam urodziny i imieniny w jeden dzień
 
reklama
Ojo joj 1 marca, a tu się zaczyna dziać!!!!!!!!!

witam dziewczynki

Pol godzinki temu odeszly mi wody!Na razie nie mam skurczy nic nie boli, siedze i czekam na meza ktory przyjedzie za 1.5h z pracy. Dzwonilam do szpitala to powiedzieli ze jak nic nie boli to zeby przyjechac za 3h.Wiec siedze jak na szpilkach i czekam.

No to chyba 1 marca zobacze moje slonko!Urodzilabym w terminie jaki mi podali na USG, bo pierwszy termin mialam na 7 marca (w moje urodziny).

Spokojnej nocki.

Trzymam kciuki!!
Dziewczyny dzisiaj z rana powtorka z rozrywki.
I to sa na pewno wody.
W nocy skurcze mialam lekkie i nieregularne. Ale nie przekraczaly 10 minut.

Lece sie kapac i jedziemy do szpitala. Wole nie ryzykowac dziecku infekcji.
Bede pisac do ktorej z Was.
Pozdrawiam :-)
Monika życzę powodzenia i oczywiście daj nam znać co u Ciebie!!
Cześć:)
No cóż...nocka nie przespana. Skurcze najpierw co 10 min a nad ranem co 8 min. Czekamy na skurcze co 5 i wtedy śmigamy do szpitala. Wody mi nie odeszły ale skurcze bolesne, od kręgosłupa do brzuszka. Czuje jak mały sie ulozył bo mnie kości bioder bolały jak nie wiem co...I ciśnie mnie tam na dole. Sikam cały czas ehh. M teraz śpi bidulek po całej nocy a ja jem śniadanko. Napije sie herbatki i zobaczymy. Torba gotowa. Jeszcze później kapiel i golenie ;/ eh Kochane spokojnego dnia! :)

Jedziemy na IP. Skurcze co 5 min. Boje sie...

Powodzenia Kochana!!!!! Trzymam kciuki!

Oczywiście również za Agniesiak, która ma mieć cc!!


U nas cisza :) obudziło nas śliczne słonko i 8 stopni na termometrze, oczywiście na spacer się nie wybieram, bo z moim brzdącem nieźle bym się zmachała, ale dzisiaj myję okna :) Mamy marzec, więc mogę rodzić :)

Miłego dnia marcówki!
 
Do góry