reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

gaba pewnie w kwiaciarni maja taki spryskiwacz tylko lepiej nie mówic po co nam to , co do drugiej czesci pytania to jak miałam robiona czystosc pochwy to tylko okreslili mi w której grupie jestem
 
reklama
Ja nie poznałam jednak chyba swojego czopa. Do tej pory nie wiem czy go mam czy nie:eek: Ale nie wiem czy przy rozwarciu na 1-2 cm czop jeszcze może być w szyjce?
pewnie wypadl Ci przy porodzie, jak pekl pecherz.
A ten tantum rosa to w czym będziecie rozrabiać? ja myślałam żeby wziąść sobie jakąś małą butelkę po wodzie i może polewać, bo najlepiej w spryskiwaczu, no ale nic takiego n ie mam
hmm.. ja mam buteleczke po wodzie mineralnej z dziubkiem, ale musze kupic inna, bo ta jest wybajerzona i ma jakas taka blokade, ze zeby sie napic trzeba przechylic, a nie tylko nacisnac butelke.:confused2:
Dziewczyny pisały coś o butelkach z dziubkiem i że ponoć dobrze się polewa wtedy. Ja chyba właśnie tak zrobie. Ile masz tych saszetek- ja mam 4
ja narazie kupilam 3 saszetki.

No ale mi juz jutro się zaczyna.. o kurka! 40 tydz. ;D A ona nadal siedzi hehe.
dobrze jej :-D
Tak, może :) Ja jak miałam badanie ostatnio to lekarz mówił: "rozwarcie na 3 cm, czop zachowany".
o to mnie teraz zaskoczylas, myslalam, ze przy rozwarciu czop wypada.
:szok:
 
Albo to wino jakieś super mocne było ;D
Tak wino na spirycie ruskim z naklejką z babą z gołymi cyckami. Takie w przezroczystej butli z metalową nakrętką:-D

Nie no ale jak ktoś wsiada za kółko po takiej ilości wina i jeszcze mówiła zenie pamięta jak ją zatrzymywali to ewidentnie ma problem.
 
witam:)

jej nie wiem co mi jest może się zaczyna:-p a może to przez ten głupi antybotyk Augumentin, normalnie tak się okropnie czuję ,
żołądek mnie tak napieprza, mdłości mam i biegunke i nie wiem czy to skurcze już czy tak źle po tym antybiotyku :-(, no ale wczoraj brałam i było dobrze :eek:

wiolonczela42 no ja biorę na paciorkowca Augumentin co 8 h tabl. w sumie aż 3 na dobę
 
Ostatnia edycja:
pewnie wypadl Ci przy porodzie, jak pekl pecherz.

hmm.. ja mam buteleczke po wodzie mineralnej z dziubkiem, ale musze kupic inna, bo ta jest wybajerzona i ma jakas taka blokade, ze zeby sie napic trzeba przechylic, a nie tylko nacisnac butelke.:confused2:

ja narazie kupilam 3 saszetki.

dobrze jej :-D

o to mnie teraz zaskoczylas, myslalam, ze przy rozwarciu czop wypada.
:szok:

Ja też byłam zaskoczona i cały czas przekonana że jak otwiera się ujście to czop wypada.. Ale jednak nie zawsze tak jest. Siostra męża miała na 2 cm rozwarcie przez 3 miesiące, a czop wypadł jej dopiero w dzień porodu..
 
hmmmm jeszcze jestem :-D zasnelam wiec chyba te skurcze to jeszcze nie porodowe. Czekam na konkrety bo narazie nie uważam ich za jakies extra mocne hehe A tego śluzu to było ciuteczka z małymi smużkami krwi wiec moze to tez jeszcze potrwa zanim sie nie rozkreci na całego. Jak na razie bez paniki :tak:
 
ramari ja chyba mam 3 lub 4, ale skąd wziąść butelkę z dziubkiem???
wiolonczela ale masz sny:) Ja ten posiew mam mieć dopiero dziś, nie wiem czy nie za późno. Posiew to nie to samo co badanie czystości pochwy?
Ale jaki spryskiwacz do kwiatków? JA niczym kwiatków nie spryskuje, no prysznicem tylko

gaba to weź ze sobą rączkę od prysznica i tam wlej tantum rose :-D:-D:-D
ja nie biorę tego specyfiku...mam szare mydło i lactacyd :sorry:
 
reklama
Do góry