reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

uff właśnie wyprałam wózek .... :eek: nie chwaliłam się jeszcze kupiliśmy tą Bexę ale używaną.... i ani zieloną, ani czarną, tylko czerwoną :laugh2: hehe ale zaoszczędziliśmy 800zł wiec git. trochu inny model i ma pare niedociągnięć, ale i tak jest spoko.
Musimy trochę oszczędzać bo będziemy remontować tą swoją ruinkę co kupiliśmy :confused2:

kamikaa ja bym też spróbowała inny szpital... choćby 20km dalej...

ciekawe jak tam Iza, boże ci lekarze zrobią kobiecie z porodu masakre jakąś a później powiedzą, że rodziła po ludzku....:wściekła/y: bo nie musieli działać i wsio się działo "NATURALNIE" :angry:
 
reklama
a co do chodzenia bez czopa to mozna chodzic ok 2 tygodni tylko trzeba uważac zeby sie bakteria zadna nie dostała. Mi przy skracającej sie szyjce gin ciagle kaze robic posiewy i sprawdza czy nie ma nic tam.
no wlasnie tego sie boje.
niby posiew mialam robiony juz z rozwarciem, ale jeszcze z czopem. takze zupelnie juz zglupialam. :-D
 
Hej dziewczyny. Troszke mnie nie było i jak zwykle Was nadrobić nie mogę. Przeczytałam piąte przez dziesiąte żeby mieć jakiekolwiek rozeznanie co tam mnie ominęło ;-) Ja od wczoraj chodze zła jak osa (biedny ten mój mąż :zawstydzona/y:) i sumie to sama nie wiem co mnie tak wkurza. Echhh chyba znowu dają o sobie znać uroki ciąży. Dzisiaj dzień zaczełam od wizyty w laboratorium. I znowu morfologia - tak sobie stwierdziałm ze w całym moim życiu tyle razy sie nie kłułam jak przy tej ciąży hihihi ;-) mocz, no i zrobiłam ten układ krzepnięcia , sód i potas. Jutro wyniki i wizyta u gin.

Burza u mnie też "prorokują" dużego dzieciaczka. Tydzień temu mówili ze Igorek już waży 3605, a pan doktor stwierdzoł ze on jeszcze z 300 gram na tydzien może przybierać, więc dzis juz pewnie 3905. No cóż.... trudno najwyzej bedzie cc :wściekła/y:

MoniSkaBe współczuje tych przygód z nieuczciwym sprzedawcą z Allegro. Ostatnio zamówiłam dresy- dokładnie 30 stycznia i już dziś chciałam list do szanownego Pana pisać. Ale na szczeście pojawił sie pan listonosz :happy: No i mam do czego chudnąć.... :tak:

adelina u mnie ze spodniami ciążowymi to samo. Przetarły sie na udach... no kupowac to ja też juz nie zamierzam nic, tesknie marze wzdycham za swoimi rurakmi raczej (ale to jeszcze długa droga będzie ojjj.....) No i będę je łatać raczej :-D no trudnooo przeżyję i inni chyba też na mój widok ;-)
 
A tak wogóle to coś mnie wczoraj podkusiło (i dzięki bogu :wściekła/y:) żeby te gatki jednorazówki przymierzyć. W sumie takie one zachęcające ze nie dziwne ze od miesiąca lezą a ja ich nawet nie przymierzyłam.
No i tu poszły joby..... za przeproszeniem. No kto to szyje takie *****, albo facet albo ktoś kto nigdy tego na dupę nie próbował nawt zakładać:angry:
No fakt w pasnei sie rozciągają na maksa (chyba na 108 cm) ale otworki na nózki to dla wieszaka jakiegos chyba z wybiegu. No szlak mnie trafił i dzis chyba nie ma przebacz ale ja rozporki w swoich gaciach musze zaczac robić. No do czego to doszło.:szok:
 
ja nie biorę rożka do szpitala ,bo na powrót będę miała nosidełko więc po co ten rożek

Candy Ty chcesz w Policach rodzic , tam dzieci ubieraja w body z krótkim rękawjiem i zawijaja w pieluszke tetrową i w rożek. Ja wzięłam kilka bodziaków swoich i pajacyki.Łapki niedrapki i skarpetki przydały sie, gdy maleńka była naświetlana lampami przy żółtaczce. A rożek szpitalny miałam taki obszarpany, ze mi mężulek przywiózł ,bo wstyd było zdjęcie zrobic.A czapeczka tez niepotrzebna, pieluszką tetrową tylko po kąpieli wystarczy przykryć. Jest bardzo ciepło na salach.
 
A tak wogóle to coś mnie wczoraj podkusiło (i dzięki bogu :wściekła/y:) żeby te gatki jednorazówki przymierzyć. W sumie takie one zachęcające ze nie dziwne ze od miesiąca lezą a ja ich nawet nie przymierzyłam.
No i tu poszły joby..... za przeproszeniem. No kto to szyje takie *****, albo facet albo ktoś kto nigdy tego na dupę nie próbował nawt zakładać:angry:
No fakt w pasnei sie rozciągają na maksa (chyba na 108 cm) ale otworki na nózki to dla wieszaka jakiegos chyba z wybiegu. No szlak mnie trafił i dzis chyba nie ma przebacz ale ja rozporki w swoich gaciach musze zaczac robić. No do czego to doszło.:szok:

:-D:-D ja tam wole ich nie przymierzac w takim razie:-) najwyzej bez bede:-)
 
Candy Ty chcesz w Policach rodzic , tam dzieci ubieraja w body z krótkim rękawjiem i zawijaja w pieluszke tetrową i w rożek. Ja wzięłam kilka bodziaków swoich i pajacyki.Łapki niedrapki i skarpetki przydały sie, gdy maleńka była naświetlana lampami przy żółtaczce. A rożek szpitalny miałam taki obszarpany, ze mi mężulek przywiózł ,bo wstyd było zdjęcie zrobic.A czapeczka tez niepotrzebna, pieluszką tetrową tylko po kąpieli wystarczy przykryć. Jest bardzo ciepło na salach.


no ja właśnie różka to juz nie mam gdzie spakować a mi nikt nie dowiezie, jakoś sie przemęczymy z tym obszarpanym:zawstydzona/y::-D
no i spakowałam ubranko na wyjście:tak:

dobrze że tam ciepło jest:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry