reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

do okrutnych mdłośći doszły od wczoraj bóle brzucha - mam dzisiaj wizytę u mojej gin i USG - Jej mam ndzieje ze wszytko bedzie OK.
Jak bede musiał leżeć to będzie to katastrofa finansowa :(
Nie wiecie może na podstawie czego ZUS płaci co misiac L4 ciężarnym?
 
reklama
Hej marcóweczki:-)

rybka_24 ja też mam bóle brzusia i w biodrach tak dziwnie boli. Oprócz tego jescze w krzyżu. Gin mi kazał brać magnez (ASMAG B) 2x na dzień i jak narazie tylko troszeczkę boli, a czasem wogóle, no i obywa sie bez no-spy:tak: A i jeszcze mówił, ze gdybym miała dzień, że mnie baaardzo boli to wtedy 3x po 2 tabletki, no i ewentualnie no-spę, ale raczej żeby próbować się obyć bez no-spy. Tak więc mi to pomogła, a bóle miałam naprawdędosyć mocne i strasznie mnie to stresowało. Może tobie tez pomoże :-)

ja biorę magne b6 a co do bioder to mam wrażenie że mi je rozsadzi:szok:
brzusio się uspokoił:tak:

ale moja bratowa mamą nie będzie poroniła po 11:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-((*)
 
ja biorę magne b6 a co do bioder to mam wrażenie że mi je rozsadzi:szok:
brzusio się uspokoił:tak:

ale moja bratowa mamą nie będzie poroniła po 11:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-((*)

Ja z biodrami mam podobnie, ale dużo mniej odkąd biorę ten asmag (wcześniej też brałam mg b6).

Szkoda Twojej bratowej:-( W którym tygodniu była??
 
reklama
Do góry