reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Nie było mie cały dzień bo mialam wizyte kontrolna a tu taka wiadomość :szok: Potem nadrobie co naskrobałyście bo teraz należą się

wielkie graltulacje dla Gosi !!!!!!!!!!

Tylko wszystkie pieszecie ze śliczne maleństwa a ja nie moge znaleść ich fotek w tym tłumie postów:sorry2: moge dostać cynka gdzie znaleść fotki;-)

I tak sobie myśle że poproszę o zaproszenie do grupy zamknietej - Carolin ładnie się uśmiecham:-) bo juz nic nie wiadomo kiedy którą z nas dopadnie :cool2:

A po wizycie spoko, szyjka długa , zamknieta ale miękka- czyli bez zmian:dry: Waga 12+, i wyniki spoko. Dostalam skierowanie na znowu na mocz krew i HBS a przy kolejnej wizycie dostanie skierowanie na wymaz z szyjki. Mam liczyc ruchy 3x po posiłku- tylko moja mała sie nie rusza po jedzeniu tylko o swoich porach:baffled: no ale coż wazne by byla aktywna:sorry2:
A i teraz wizyty co 3 tygodnie mam:tak:


 
A ja dopiero teraz zajarzyłam ,że gosia miała cc 31 stycznia ,a myślałam że dziś, no ale wsumie nie dała by rady pisać czy zdjęć nam wstawić tak szybko.:sorry2::sorry2:
Czyli dziewczynki to stycznióweczki małe:tak::tak:
 
Kamilka dzięki:*

Boshe jakie słodkie maleństwa a zarazem duże:szok: Nie wiedzialam ze wcześniaki moga tak ładnie wygladac:sorry2: Niesamowite jak takie dwie istotki się pomieściły w brzusiu:-)

Jeszcze raz Gosiu gralutacje dla Ciebie i maleństw no pewnie dumnego Tatusia. Trzy kobitki w domu czyni go dumnym jak PAW :-)
 
ja też podziwiam, że takie już duże te nasze dzieciaczki, nie umiem sobie mojej niuni takiej wyobrazić.... takiej pozgniatanej w brzuszku :happy2: ale super. Czekam na opowieść z porodówki ;-) a ból to pewnie cholerny, jak jeszcze było to pod pełną narkozą to gorzej się dochodzi do siebie... :-(
 
gosia_ urodziła w 35 tc więc dziewczynki są " starsze" od mojego Błażejka o dwa tygodnie :tak::tak:
Czyli mniej więcej tak teraz wygląda...hmmm...:happy::happy::happy:
 
reklama
w głowie się nie mieści że takie szkraby małe są w nas :-):-)

a ja jutro mam wizytę ciekawe ile mały waży :)
 
Do góry