reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam się i ja:-)
Jakoś ostatnio nie mam weny do pisania ale czytam systematycznie:-)
Tak jakoś mnie stres dopada jak to będzie z porodem. Jutro mam laserowe badania siatkówki czy nadaje się do porodu sn. Najgorsza ta niepewność:-( tak tego nie lubię. Mam nadzieję, że jutro mądre głowy podejmą już jakąś decyzję:-(

Tak ogólnie jakoś mi smutno:-:)-:)-(

tez musze isc do okulisty. ale planuje na poczatku marca.
 
reklama
Dzień Doberek!!!Jak ten czas leci juz jest luty normalnie jeszcze troche:szok:Nocka taka sobie,o 4 obudził mnie teściowej kot zaczoł skakac na klamke zeby sobie otworzyc dzwi,ale mu sie nie udało.Koszmar z tymi kotami.Nie mogłam długo zasnąć,ale sie dało i spałam do 10tej.Pogoda szkoda gadać,jeszcze nie pada,ale jest pochmurno zimno.KOCHANE trzymajcie kciuki za wizytke dzisiaj mam,oby było wszystko dobrze:tak:

Madzia ja sie ciagle zastanawiam co z Twoim suwaczkiem jest.
Termin masz po mnie, a na suwaczku wyglada jakbys miala przede mna :-D
 
Boże dziewczyny wiecie co jest najgorsze..? ze w sobote ide na wesele :szok::szok::szok: ja nie wiem jak ja to przezyje...usiedziec nie potrafie w jednym miejscu dłuzej niz 15 min, a po jedzeniu to juz wogole...na sama mysl dostaje bóli brzucha...
 
Dobra zmykam sie przygotować na wizytke,ale predzej pilnuje synka szwagra.Buziolki i jak mi sie uda to zajrze do was wieczorem:tak:Dobrego dnia;-)
 
no to widac co lekarz to inna praktyka.
jakbym jak miala liczyc wedlug usg to bylabym juz w 36 tygodniu, a nie 34.
moj lekarz i nawet pani od USG licza wg OM.
no.. ale nie trafisz..:tak:

Bo takie liczenie jest najbezpieczniejsze. W końcu ma ustalić termin orientacyjnie.
A z ugs to wiadomo: raz Maluszek przybiera szybciej, raz wolniej, poza tym jedne mamuski rodzą mniejsze dzieci inne większe, więc bez sensu jest się sugerowac terminem z usg według mnie :tak:
 
reklama
wiesz co kochana...moja (jak myslałam ) przyjaciolka odwrocila sie ode mnie jak urodzilam sebasianka . teraz nic nie napisze nie przyjdzie...zreszta jej facet tez juz nie przychodzi do mojego mez.a...co przyjaznili sie niemalze od urodzenia...bo juz nie pojdziemy razem na impreze chlopy nie beda chclac codziennie jak zawsze jej facet ciagnal mlodego.....troche to przykre bo ona wielka pani studentka i mam wrazenie ze ona uwaza ze ja jestem od niej gorsza..bo mam tylko srednie wyksztalcenie.....jakies takie glupie aluzje zawsze...:baffled:
A u nas to będzie pierwsze dziecię.. znajomi dzieci jeszcze nie mają, więc tez się trochę zmieni bo wiadomo, że już nie będą się złazic na posiedziawki do nas bo my w kawalerce mieszkamy i jak dzidzia będzie to nie bardzo..
No ale jak wpadną na kawkę to ja nie będe z nimi o kupkach rozmawiac:-D Chyba, że sami zapytają:-p:-D
Czarnuszka mnie tez denerwują tacy ludzie, którzy pokończyli studia i myśla, że wszytskie rozumy pozjadali.. a innych traktuja z góry. Na szczęście u mnie tak nie jest;-)

Dzień Doberek!!!Jak ten czas leci juz jest luty normalnie jeszcze troche:szok:Nocka taka sobie,o 4 obudził mnie teściowej kot zaczoł skakac na klamke zeby sobie otworzyc dzwi,ale mu sie nie udało.Koszmar z tymi kotami.Nie mogłam długo zasnąć,ale sie dało i spałam do 10tej.Pogoda szkoda gadać,jeszcze nie pada,ale jest pochmurno zimno.KOCHANE trzymajcie kciuki za wizytke dzisiaj mam,oby było wszystko dobrze:tak:
Madzia kciuki zaciśnięte!!:-) Daj znac po wizycie:tak:
Ja mam jutro wizytę i już nawet dziś się ogoliłam:-D Ciężko bylo ale dalam radę;-)

Widzę, że sporo dziewczyn na zakupy się wybiera:) To miłego polowania! :) Ja dopiero się wybiorę po porodzie dla siebie bo teraz to nie ma sensu bo za gruba jestem a tak na oko nie będe kupowac;)

Torby już mam spakowane do szpitala:) Jedna mała turystyczna dla Tomasza i jedna większa turystyczna dla mnie:tak:
 
Do góry