reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama

Ale test zrobiłam sobie 20tego i strasznie bladziutki wyszedł :-(

Lady Karen gratuluję!! :-) Ja też robiłam na początku, 3 dni po planowenej miesiącze i wyszlo bladziuchne. Dziś za to zrobiłam drugi test, tak przed wizytą u lekarza, żeby byc pewna tych dwóch kreseczek i :-):-):-)wyskoczyly po niespelna 5 sekundach obie wyraźne jak nie wiem co :-):-)

Powiedziała mi że jeśli boli z boku (wiecie tak jakby jajniki) to jest OK - bo to znaczy że macica sie rozciaga.
Ale jeśli boli z przodu - tak jakby bóle menstruacyjne tylko takie pulsacyjne (czyli boli - za chwile przestaje i znowu boli) to należy jak najszybciej udac sie do ginekologa - a jeśli nie możesz od razu to zażyć nospe i zadzownic do lekarza...

Nie chce panikować ale mam za sobą dwa poronienia i tym razem dmucham na zimne wiec i wam pisze czego sama sie dowiedziałam

Dzięki z te info. Ja jeszcze boję się czy bąbelek jest tam gdzie trzeba - w macicy. CZasem pobolewa mnie po bokach i wtedy myślę o ektopowej:-(a nie jestem pewna czy dziś będę miała usg:-(
 
Jak to? Należy ci sie i już! to jest najlepszy sposób aby potwierdzić na 100% ciążę no i sprawdzić czy nie jest pozamaciczna na przykład!
DOMAGAJ SIE USG :wściekła/y::tak:
 
hej :)))
Ja rownież dołączam do waszego grona marcówek ;))) Ostatni raz miałam @ 22.06 test robiłam dzień po planowanej miesiączce noi wyszedł negatywny. Wczoraj i dzisiaj robiłam testy i oba wyszły już pozytywnie ;))) Jestem HAPPPPPPYYYYY!!!!
Co do objawów to mam trochę inaczej jak w poprzedniej ciąży, gdzie już na samym początku pojawiły się mdłości - teraz ich prawie niama. Brzuch boli mnie bardziej niż wtedy i tu moja obawa... mam nadzieję że lekarz utwiedzi mnie w przekonaniu że wszystko jest i będzie o.k...
Pozatym czoło mam wysypane w takiej jakby kaszce, co jeszcze? hmmm.. aha boli mnie kręgosłup na dole, poprzednim razem miałam tak pod koniec ciąży. Mam nadzieje jednak że wszystko będzie dobrze, jestem cholernie szczęśliwa!!! Pewnie tak samo jak i wy :)))))))
 
Mycha1 ja mam to samo przy pierwszej ciąży to zanim test zrobiłam miałam mdłości i drażliwa byłam na zapachy a teraz nic, zupełnie nic, i podbrzusze mnie boli a w tamtej ciąży nic nie bolało, podonie z cera porobiły mi sie krostki, a przy pierwszej ciąży cera była po prostu super, mam córeczke może to synek?, ale podobno to dziewczynka zabiera urode mamie :)
aha jeszcze jedno przy pierwszej ciąży to mialam tak niskie cisnienie ze prawie traciłam przytomność, raz nawet mąż wiózł mnie do szpitala bo nie mógł ocucić, 3 miesiace po prostu spalam 20 h na dobe, a teraz budze sie pełna energi, co mnie zaskakuje bo mi przeważnie mąż podaje kawe do łóżka żebym miała siłę wstać z niego bo jestem niskociśnieniowiec ;)
 
Ostatnia edycja:
Dzieńdoberek:-)
Mam nadzieję, że wszystkie przyszłe mamy czują się dzisiaj tak samo dobrze jak ja, bo oprócz lekkiego bólu w krzyżu i piersi (standard) to ani dzisiaj mdłości, ani brzusio nie dokuczają, nawet mniej senna jestem dzisiaj.
No a jutro mam pierwsze USG, już się nie mogę doczekać:tak:

A jeżeli chodzi o poród to sama nie wiem czy chciałabym żeby mój mąż przy nim był.. Chyba trochę by mnie to krępowało, ale z drugiej strony może mniej bym się bała, gdyby mnie trzymał za rękę.

I takie pytanko mi właśnie wpadło do głowy: czy któraś z Was chodziła do szkoły rodzenia?? I co o tym sądzicie??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry