reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

witajcie po weekendzie

nie mialam kiedy sie odezwac, wczoraj wieczorem nadrobilam co napisalyscie
u mnie na weekend byl mężus, bo ja caly czas u rodzicow jestem, teraz zobacze sie z nim dopiero na swieta i odliczam dni do wigilii
w sobote bylismy na zakupach, dla wiekszosci mamy juz prezenty
dzisiaj po poludniu wybieram sie do kolezanki na kawusie
moj maluszek od piatku byl taki malo aktywny, juz nawet zaczelam sie martwic ze go tak malo i slabo czuje, ale wczoraj wieczorem i dzisiaj rano nadrobil zaleglosci i nawet sie pobawil ze mna :-)
 
reklama
patinka- ale Ci fajowo, pozazdrościć :-D, czekamy na relację ;)
misia- ja też jutro wizyta , na dodatek z tego co pamiętam to Twój lekarz na Jaczewskiego pracuję, tak jak mój :-D, może to ten sam :-D, ja chodzę prywatnie do Luxmedu .

A dziś już trochę lepiej z moim gardłem- dzieciaki w pracy mi nie dokuczały, prawie się nie musiałam odzywać :-D, jeszcze chrypa została, ale ból zginął. Jutro biorę zwolnienie i już - pierwsze L4 :-D, ale przyda się może coś na święta posprzątam przynajmniej,
A dziewczyny może Wy się lepiej znacie w tej glukozie -miałam 75g
na czczo- 65,7 - i widze ze mieszcze sie w dolnej granicy normy
po 1 h - 101,4 - tutaj tak raczej górna granica -ale też się mieszczę
po 2h - 62,8 - i tu poniżej normy- kurde mniej niż na czczo :szok: , i tu już się gubię
mam nadzieje że będę mogła słodkie jeść - bo ja łasuch jestem :-D, choć ostatnio mnie odrzuciło od słodyczy- ale święta idą ;) . A w boczki to mi za dużo nie idzie , więc nieraz mogę sobie pozwolić :rofl2::rofl2::rofl2:
 
Hejka ja juz po glukozie i pobraniu krwi:tak:
na chwilke sie położe może mi przejdzie.Buziaki.
Oj Kochana to odpoczywaj..

a propo narodzin dziś o 3.20 urodziła moja kumpela synka o 22 miała usg i pani dr stwierdziła że ma rodzić naturalnie pomimo jednej cesarki bo dziecko małe 3100g a ona już po terminie a jasiu urodził się 4100g i moja kumpela pękła cieli ją a pani dr jej pogratulowała że dała radę:eek::eek::eek:

bomba co:crazy:

ja już od razu wole mieć tą moją cesarkę:tak:
o szok...

Czesc :) Ja tylko na chwilke. Kurcze spaliśmy do 11:00 hehe teraz szybko sie musimy zbierać bo biegniemy na usg 3d :) jejku ale sie ciesze!! odezwe sie po powrocie!!:-)
Jejc ale super:-) Czekam na fotki:tak:
 
reklama
Ja już po spacerku, fajniutko bo akurat jak wyszłam zaczął padać śnieg:-)
właśnie piekę ciasteczka czekoladowe z bananami, jak wyjdą dobre, to wstawię przepis na odpowiedni wątek...
kupiłam sobie nowe 9 miesięcy, więc jak skończę piec zabieram się za lekturę;-)
 
Do góry