reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki w UK i IRL- prowadzenie ciąży i nasze życie na obczyźnie

reklama
Agusia dostalam dzis 2 awizo ale umowienie przez inetrnet....DS secure?mialas tez tak?chyba te dokumenty bo nanic nie czekam:nerd:umowilam sie na jutro.w poniedizalek wyslali dokumenty mojego gdzie wczoraj mieli dostac i mozliwe ze juz dzis mam awizo????kurcze ten paszport juz przezywam tak ze szok................
 
kwiateczek u mnie bez niczego przyszlo ... ale kto wie pewnie zalezy kto wysyla ...

bylismy w konsulacie w manchester ja nastawilam sie na wlake ale zdecydowalismy ze M pojdzie sam zalatwi jego paszport a ja po sklepach pobiegam ... ale maja tam wielki TK Max ... szok - zakupilam bluzeczke . pozniej z dzieciakami do subway na lunch i do domku. ewstra miala racje z tym zakazem , M mowil ze wisial na scianie ale ze byl tez tam pokoj matki z dzieckiem tzn cos ala... ja zamierzam wystosowac odpowiedni list w 2 egzemplarzach do konsulatu i do ministerstwa spraw zagranicznych ... to niedopuszczalne lamanie praw czlowieka , skoro budunek nie jest dostosowany do norm i przyjmowania rodzin z dziecmi , powinni zmienic placowke . sie za to wezme :tak:

zalatana jestem bardzo nie nadazam z czytaniem , tylko niektore watki mam na bierzaco :(

pozdrawiam cieplutko
 
Agusia bardzo dobrze.JA NIESTETY NIE MAM w pismie ang bo bym tez wyslala.co za syf.,.....przyjmuja dzieci a niedostosowane do przyjecia matek z dizecmi...jak mi wyslesz kopie to tez wysle.............
 
Kwiateczek przecież to polski konsulat po polsku będę pisać ;-)
Ale paranoja po prostu ... W Londynie żadnych tego typu problemów nigdy nie miałam ...
 
No to gratki kwiateczek !!! Mówiłam zeby spokojnie ;-)
U nas burza ze hej ! Grad wielkości piłek golfowych ... Grzmi , blyska normalnie apokalipsa
 
agusiakemisia popieram pisz... w Londynie w domu polskim była łazienka i miejsce na przebranie dziecka... a w konsulacie to nie wiem bo mąż sam był... ale dla mnie i tak paranoją jest że trzeba jeździć dwa razy i nie rozumieją że ktoś ma daleko...

kwiateczek to super :-) może mi też przyjdzie... wczoraj wysłałam...

u nas też pada... i tak parno okropnie...a my byliśmy się zważyć i mamy 6 kg i 63 cm :-)
 
reklama
Super Abed ! Na pewno dostaniecie paszport ! Trzymam kciuki ;)

Fakt w Londynie trzeba jechać zeby odebrać , dobrze ze w Manchesterze £5.5 i wysyłają ;)
 
Do góry