reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Ja miałam wkład do wanienki i szczerze może użyłam go ze 3 razy. Kąpałam sposobem mojej mamy czyli kładłam pieluchę pod plecy i pod głowę układałam stos z pieluszek i wcale mi się nie ślizgała. Całkiem wygodnie się manewrowało.
A M si dzieci slizgaly i też miałam pieluszkę na początku było ok przy 1 dziecku mąż trzymał a ja myłam przy drugim robilam wszystko sama i utrzymać go byli mi naprawdę ciężko jsk już miał 4-5 miesięcy wiedział nogami yo całą pielucha z podspodu latała mi to się nie sprawdziło. Też miałam dla 1 syna taka gąbkę ale to tylko kupa roboty namokla woda trzeba było dokładnie suszyć żeby nie śmierdziało itp
 
reklama
Dziewczyny jestem przerażona, cały dzień mnie tu nie było bo tak jak pisałam pojechałam z mężem do Zakopanego, cały dzień uważałam jedynie jakieś spacery... Wróciliśmy do domku a tu żywo czerwona krew 😢 jadę na SOR najbliższy... Oby to nie świadczyło o najgorszym 😢
Trzymam kciuki ❤️😢 będzie dobrze
 
Trzymamy kciuki, zeby u Ciebie było podobnie jak u Jaciebietez!
Dziewczyny jestem przerażona, cały dzień mnie tu nie było bo tak jak pisałam pojechałam z mężem do Zakopanego, cały dzień uważałam jedynie jakieś spacery... Wróciliśmy do domku a tu żywo czerwona krew 😢 jadę na SOR najbliższy... Oby to nie świadczyło o najgorszym 😢
 
Cześć Dziewczyny, miałam dziś lekarza. No rośnie zarodek, wolno, ale rośnie. We wtorek był 2,6 mm a teraz 4 mm. Tętno wolne, ona mówi, że chce dać szanse jeszcze tej ciąży, 21.08 mam przyjechać i wtedy zobaczymy jak to będzie wyglądać. To wszystko mnie wykończy 🙄
Ogólnie no ciąża może się sama zatrzymać jak tak dalej będzie. Jest młodsza - od ostatniego okresu wychodzi 7t6d, a ona z usg wyliczyła 6 tydzień.
 
Dziewczyny jestem przerażona, cały dzień mnie tu nie było bo tak jak pisałam pojechałam z mężem do Zakopanego, cały dzień uważałam jedynie jakieś spacery... Wróciliśmy do domku a tu żywo czerwona krew 😢 jadę na SOR najbliższy... Oby to nie świadczyło o najgorszym 😢
Przesyłam dużo wsparcia ❤️ odezwij się jak będziesz coś wiedziała
 
Ja mam dzisiaj straszne popołudnie, wróciłam do domu zrobiłam obiad - mieliśmy straszną ochotę na kapsalona domowego. Wszystko fajnie tylko jakoś mnie odrzuciło od sosu czosnkowego wymiotuje już nim 3 raz i cała krtań mnie boli 🤮😭 zrobiłam sobie gorzka herbatę ale nie potrafi się przyjąć na żołądku 😭
 
A M si dzieci slizgaly i też miałam pieluszkę na początku było ok przy 1 dziecku mąż trzymał a ja myłam przy drugim robilam wszystko sama i utrzymać go byli mi naprawdę ciężko jsk już miał 4-5 miesięcy wiedział nogami yo całą pielucha z podspodu latała mi to się nie sprawdziło. Też miałam dla 1 syna taka gąbkę ale to tylko kupa roboty namokla woda trzeba było dokładnie suszyć żeby nie śmierdziało itp
Ja miałam takie coś z takiej siateczki więc szybko schło poprostu odstawione.
Ja mam dzisiaj straszne popołudnie, wróciłam do domu zrobiłam obiad - mieliśmy straszną ochotę na kapsalona domowego. Wszystko fajnie tylko jakoś mnie odrzuciło od sosu czosnkowego wymiotuje już nim 3 raz i cała krtań mnie boli 🤮😭 zrobiłam sobie gorzka herbatę ale nie potrafi się przyjąć na żołądku 😭
Strasznie współczuje 😥 tezymaj się i obu już się uspokoiło, albo jak możesz to leć spać 😘
@pestka339 trzymam kciuki za dobre wieści ❤️
 

Załączniki

  • EFD8FD78-C8CF-4053-914A-E4EA0DC96C1D.png
    EFD8FD78-C8CF-4053-914A-E4EA0DC96C1D.png
    169,8 KB · Wyświetleń: 50
Dziewczyny jestem przerażona, cały dzień mnie tu nie było bo tak jak pisałam pojechałam z mężem do Zakopanego, cały dzień uważałam jedynie jakieś spacery... Wróciliśmy do domku a tu żywo czerwona krew 😢 jadę na SOR najbliższy... Oby to nie świadczyło o najgorszym 😢
Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok.
 
reklama
A M si dzieci slizgaly i też miałam pieluszkę na początku było ok przy 1 dziecku mąż trzymał a ja myłam przy drugim robilam wszystko sama i utrzymać go byli mi naprawdę ciężko jsk już miał 4-5 miesięcy wiedział nogami yo całą pielucha z podspodu latała mi to się nie sprawdziło. Też miałam dla 1 syna taka gąbkę ale to tylko kupa roboty namokla woda trzeba było dokładnie suszyć żeby nie śmierdziało itp
To moja jak miała 4-5m to kładłam ja na brzuchu i leżała w wannie na brzuchu :p też miała stos pieluch pod głową w razie coś. Tez myłam ją sama bo mąż często w pracy. Ale to każda musi sobie wypracować sposób
 
Do góry