reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Teraz jeszcze nie xD ale w poprzedniej ciąży w trzecim trymestrze codziennie miałam taką zgagę, że myślałam że zejdę. Migdały na mnie nie działały. Pomagało zimne mleko którego sporo wypijałam, zimna Śmietana i kefir :)

Matko aż mi ślinka pociekła teraz na kanapeczkę z pasztetem i ogórkiem kiszonym 🤤😧

Oj ja tak samo, miałam kilka zakładanych przez głowę, może z 3 sztuki w rozm 56 i ani razu nie użyłam 😅

Znowu mi ślinka pociekła🤣 dziewczyny robicie takie smaki, że zaraz zeżrę wszystkie ogórki jakie mam 🤣


Oj wiem coś o tym, też byłam przerażona, wszystkie tutoriale na internecie jak kąpać noworodka były obejrzane kilkuktotnie 😃 poszło całkiem gładko, od początku kapaliśmy malutką razem z mężem i jakoś tak raźniej, i bezpieczniej się czułam 😊 więc spokojnie, dacie sobie świetnie rade ❤️

Z tymi położnymi to też różnie bywa xD my to trafiliśmy na taką wygodną france, która sobie zażyczyła, żebyśmy to my z noworodkiem przychodzili do niej do ośrodka, mimo, że miała do nas 200metrow dosłownie, bo mieszkamy obok. Głupia byłam, że skargi nie napisałam, ale pierwsze dziecko to człowiek nie wiedział co i jak, dopiero po czasie zrozumiałam, że jej obowiązkiem jest przychodzenie do domu. Bierze za to pieniądze. Zresztą pediatra w tym ośrodku nie lepszy🤣 jak poszłam na wizytę PATRONAŻOWĄ to się mnie zapytała po co przyszłam ze zdrowym dzieckiem i co ona ma zrobić🤦‍♀️ tak więc wyszłam stamtąd i jeszcze tego samego dnia przeniosłam nas do ośrodka w innej miejscowości🤷‍♀️

Cudowne wieści! Bardzo się cieszę😍
No tak, ale położną można wybrać jaką się chce czyli z poleceń itp. :)
 
reklama
Dziewczyny jestem przerażona, cały dzień mnie tu nie było bo tak jak pisałam pojechałam z mężem do Zakopanego, cały dzień uważałam jedynie jakieś spacery... Wróciliśmy do domku a tu żywo czerwona krew 😢 jadę na SOR najbliższy... Oby to nie świadczyło o najgorszym 😢
Trzymam kciuki. Miałam taką sytuację w sobotę, że wieczorem pojawiła się krew. Na sorze okazało się, że to krwiak się ulatniał, oby u Ciebie było podobnie.
 
Dziewczyny jestem przerażona, cały dzień mnie tu nie było bo tak jak pisałam pojechałam z mężem do Zakopanego, cały dzień uważałam jedynie jakieś spacery... Wróciliśmy do domku a tu żywo czerwona krew 😢 jadę na SOR najbliższy... Oby to nie świadczyło o najgorszym 😢
Trzymam kciuki aby wszystko bylo dobrze😓 tule Cie mocno, daj znać gdy juz bedzie coś wiadomo.
 
Ja myślałam i czymś takim plastikowym zwykłym zebyvczasami kasy niewydawac jak się niesprawdzi między nóżkami ma takie coś żeby się niezsuwalo żadna z koleżanek ani w rodzinie siostra czy bratowa tego nie miały wiedź nie mam opini.
ja tez polecam ten co wstawila @marlusia koszt to nie cale 20 zl i u nas swietnie sie to sprawdzilo 🙂 pralam w pralce co jakis czas. Gabek wogole nie polecaja bo sie mnoza bakterie, a ten plastik to znowu wydaje mi sie ze bedzie zimny dla dziecka i wlasnie sliski.
4-5 miesieczne dziecko mi mocno chlapalo ale duzo smiechu przy tym bylo i czesto wlasnie na brzuszku kapalam 🙂
 
Po badaniu z maluszkiem wszystko dobrze, prawdopodobnie to jakiś polip. Zostałam zostawiona na obserwację ( całe szczęście na sali jestem sama na tą chwilę ) dostałam do zażycia lekarstwa i miałam pobieraną krew i czekam...
Jak dobrze, że z maleństwem wszystko w porządku! Jesteś pod dobra opieką, trzymaj się tam❤️
 
reklama
Dziewczyny jestem przerażona, cały dzień mnie tu nie było bo tak jak pisałam pojechałam z mężem do Zakopanego, cały dzień uważałam jedynie jakieś spacery... Wróciliśmy do domku a tu żywo czerwona krew 😢 jadę na SOR najbliższy... Oby to nie świadczyło o najgorszym 😢
Kochana trzymaj się 💜 ja 2 tyg temu tez miałam żywa krew w 8 tyg. Z dzieckiem było wporzadku, przyczyna krwawienia nieznana takZe trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze ☺️
 
Do góry