reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Dziewczyny a zauważyłyście może, że wasze zwierzaki teraz nie opuszczają was na krok ? Moja psina ona cały czas chce leżeć ze mną 🫣 nie mogę sama się położyć ani usiąść bo już się kładzie. Była przywiązana ale od kiedy jestem w ciąży zauważyłam, że jakoś jeszcze bardziej potrzebuje mojej miłości 😁 wstawiam zdjęcia przylepy z wczoraj i dziś 😁tak to wygląda 🫣😁
 

Załączniki

  • 20230811_135232.jpg
    20230811_135232.jpg
    2,7 MB · Wyświetleń: 44
  • 20230809_215055.jpg
    20230809_215055.jpg
    2,7 MB · Wyświetleń: 46
Dziewczyny a zauważyłyście może, że wasze zwierzaki teraz nie opuszczają was na krok ? Moja psina ona cały czas chce leżeć ze mną 🫣 nie mogę sama się położyć ani usiąść bo już się kładzie. Była przywiązana ale od kiedy jestem w ciąży zauważyłam, że jakoś jeszcze bardziej potrzebuje mojej miłości 😁 wstawiam zdjęcia przylepy z wczoraj i dziś 😁tak to wygląda 🫣😁
U mnie bez zmian :p w sumie żaden pies jakoś nie "wyczuwał" u mnie ciąży. Może też dlatego,że byłam przezorna i nie pozwalałam im się zbliżać do brzucha 🤭
 
Dziewczyny a zauważyłyście może, że wasze zwierzaki teraz nie opuszczają was na krok ? Moja psina ona cały czas chce leżeć ze mną 🫣 nie mogę sama się położyć ani usiąść bo już się kładzie. Była przywiązana ale od kiedy jestem w ciąży zauważyłam, że jakoś jeszcze bardziej potrzebuje mojej miłości 😁 wstawiam zdjęcia przylepy z wczoraj i dziś 😁tak to wygląda 🫣😁
Kochana psinka, widać czuwa nad Tobą :)
 
Dziewczyny jestem przerażona, cały dzień mnie tu nie było bo tak jak pisałam pojechałam z mężem do Zakopanego, cały dzień uważałam jedynie jakieś spacery... Wróciliśmy do domku a tu żywo czerwona krew 😢 jadę na SOR najbliższy... Oby to nie świadczyło o najgorszym 😢
 
Dziewczyny jestem przerażona, cały dzień mnie tu nie było bo tak jak pisałam pojechałam z mężem do Zakopanego, cały dzień uważałam jedynie jakieś spacery... Wróciliśmy do domku a tu żywo czerwona krew 😢 jadę na SOR najbliższy... Oby to nie świadczyło o najgorszym 😢
Trzymamy kciuki kochana 🥺
 
Dziewczyny jestem przerażona, cały dzień mnie tu nie było bo tak jak pisałam pojechałam z mężem do Zakopanego, cały dzień uważałam jedynie jakieś spacery... Wróciliśmy do domku a tu żywo czerwona krew 😢 jadę na SOR najbliższy... Oby to nie świadczyło o najgorszym 😢
Ojej 😱 😭 trzymam kciuki aby to nic powaznego nie było ❤️
 
reklama
Dziewczyny jestem przerażona, cały dzień mnie tu nie było bo tak jak pisałam pojechałam z mężem do Zakopanego, cały dzień uważałam jedynie jakieś spacery... Wróciliśmy do domku a tu żywo czerwona krew 😢 jadę na SOR najbliższy... Oby to nie świadczyło o najgorszym 😢
Nie martw się na zapas, ja miałam taką samą sytuację i na SOR okazało się, że to krwiak a dzidzia ma się dobrze. Trzymam kciuki, żeby było wszystko ok.
 
Do góry