reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Kiedy zamierzamy zamknąć grupę? Juz jakos teraz na dniach? Nie ukrywam, ze juz na to licze. P.s. wy korzystacie z forum z przegladarki czy macie apke? Ja tu weszlam na próbę, poprzednie ciąże spedzilam na bbf, tu pierwszy raz. I ciezko mi sie tu odnaleźć. W apce latwiej? W ogole zamknieta grupa zostanie tu na forum czy pozniej na jakiegos fejsa czy cos?
@Kotciara wyslala albo dzisiaj wysle prosbe o forum zamknięte.
Tak,to będzie tutaj na forum- z tego co pamiętam każdy dostaje wiadomość z linkiem. Na stronie głównej będzie też sekcja fora zamknięte i tam będzie nasze.

Ja korzystam przez przeglądarkę.
 
A mi w ogóle słodkie nie wchodzi🙈 kupulam kawałek ciastka cytrynowo-mango na biszkopcie i po 2 kęsach mam dość... za to wczoraj z kumpela wzięłyśmy tace nachosow z serem i wchodziły aż miło.
A zawsze słodycze lubiłam.
Ja też słodkiego nie dotykam - wczoraj zjadłam rogala z czekoladą i chwilę później pożegnałam się z nim w toalecie.. Natomiast jak już po całym dniu niejedzenia byłam potwornie głodna, wieczorem zjadłam Lays Strong te z chilli i zostały już ze mną całą noc 😅
 
po tym jadłospisie muszę spytać - Ciebie nie męczą mdłości prawda? 😂
Męczą mnie na maxa 🤣 Właśnie piję herbatkę i staje mi w gardle 😅 Ja po prostu bardzo lubię jeść ryby i zawsze bardzo mi smakowały pod każdą postacią. Nie jem mięsa od 4 lat, od dziecka nie jem nabiału, więc ryby to (poza strączkami) wartościowa porcja białka jaką sobie dostarczam. Także mdli czy nie, jakoś przepracowuję każdy kęs. Zauważyłam, że generalnie mdli mnie po wszystkim i na wszystko, więc może to kwestia przyzwyczajenia 🤪
 
Kiedy zamierzamy zamknąć grupę? Juz jakos teraz na dniach? Nie ukrywam, ze juz na to licze. P.s. wy korzystacie z forum z przegladarki czy macie apke? Ja tu weszlam na próbę, poprzednie ciąże spedzilam na bbf, tu pierwszy raz. I ciezko mi sie tu odnaleźć. W apce latwiej? W ogole zamknieta grupa zostanie tu na forum czy pozniej na jakiegos fejsa czy cos?
ja mam aplikacje 🙂
 
Kiedy zamierzamy zamknąć grupę? Juz jakos teraz na dniach? Nie ukrywam, ze juz na to licze. P.s. wy korzystacie z forum z przegladarki czy macie apke? Ja tu weszlam na próbę, poprzednie ciąże spedzilam na bbf, tu pierwszy raz. I ciezko mi sie tu odnaleźć. W apce latwiej? W ogole zamknieta grupa zostanie tu na forum czy pozniej na jakiegos fejsa czy cos?
Ja korzystam przez apkę 🙂
 
Mozna makrele wedzona w ciazy? Narobilyscie mi smaka. No i sushi bum.wciagnela. Rybe jadlam 2 razy do tej pory. Raz makrele w puszce w pomidorach a raz makaron z tunczykiem😀
 
a może któraś z Was używa mocno nawilżającego kremu do buzi (coś tak mocnego jak Nivea ale lepszego w składzie)? Miałam kiedyś z clinique, aktualnie mam jakiś na bazie płatków róży który chowa się do lodówki ale nie mogę zdzierżyć zapachu, żelami moimi ulubionymi aktualnie myje się chłop bo na maxa mnie od nich odrzuciło 😫
Ja używam od grudnia cerave i jestem zadowolona
 
Ja też słodkiego nie dotykam - wczoraj zjadłam rogala z czekoladą i chwilę później pożegnałam się z nim w toalecie.. Natomiast jak już po całym dniu niejedzenia byłam potwornie głodna, wieczorem zjadłam Lays Strong te z chilli i zostały już ze mną całą noc 😅
To ja chodziaz tyle że z żadnym jedzeniem się tak nie pozegnalam 🤣 Mdłości w sumie też nie mam, poza 1 wizyta w wiacie śmietnikowej. Ale to też bez ciąży mi się cofało 😝
 
reklama
Do góry