reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Mam przeczucie na chłopca, mąż na córkę (ale on to se może przeczuwać- wiadomo).
W którym tyg u was pierwsze wnioski lekarza co do płci się pojawiły? I czy trafione? ;)
Córkę od razu na pierwszym prenatalnym dr wypatrzyła. Z kąta kręgosłupa, nie genitaliach, mowi że w 95%przypadkach się nie myli. Syna przy pierwszych prenatalnych inna dr obstawiała że jest dziewczynką(to dlatego mąż się nastawił i teraz chce dziewczynkę), po miesiącu że chłopak i na II prenatalnych tylko to potwierdziliśmy.
Trochę mnie kusi żeby mieć niespodziankę przy porodzie. Nie mamy w życiu dużo okazji do niespodzianek :)
 
Ja mam dwóch chłopców więc teraz fajnie by było mieć dziewczynkę ale jak będzie chłopiec to też będzie super bo teraz z drugim mężem, który nie ma wogóle swoich dzieci wiec ogólnie jesteśmy szczęśliwi😊
 
Ogólnie to jest raczej tak, że lekarz prędzej pomyli się mówiąc, że to dziewczynka niż mówiąc, że chłopiec. Jakoś tak na pierwszej grupie ciążowej i z innych forum mam takie wnioski. Bo jak widać siusiaka to wiadomo, że chłopak, a jak nie widać nic to może być jedno albo drugie.
tak mi np już w okolicach 15 tygodnia mówiono ze chłopcy i trudno się raczej pomylić w te stronę :)
 
Dziewczyny ja już po wizycie, wszystko dobrze, Maluszek mierzy już 2,27 cm, serduszko bije ❤️ następna wizyta 24.08 🙂
Który to tydzień? 😍 super!
Ja to normalnie dzisiaj mogłabym cały dzień ryczeć 😭 tragedia jakaś! Wszystko mnie rozczula, na fejsie wyskoczył mi chory kotek i ryk od razu przelałam kasę. Nie mogę tego oglądać bo zbankrutuje 🫣
 
reklama
Do góry