reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Mam przeczucie na chłopca, mąż na córkę (ale on to se może przeczuwać- wiadomo).
W którym tyg u was pierwsze wnioski lekarza co do płci się pojawiły? I czy trafione? ;)
Córkę od razu na pierwszym prenatalnym dr wypatrzyła. Z kąta kręgosłupa, nie genitaliach, mowi że w 95%przypadkach się nie myli. Syna przy pierwszych prenatalnych inna dr obstawiała że jest dziewczynką(to dlatego mąż się nastawił i teraz chce dziewczynkę), po miesiącu że chłopak i na II prenatalnych tylko to potwierdziliśmy.
Trochę mnie kusi żeby mieć niespodziankę przy porodzie. Nie mamy w życiu dużo okazji do niespodzianek :)
 
Ja mam dwóch chłopców więc teraz fajnie by było mieć dziewczynkę ale jak będzie chłopiec to też będzie super bo teraz z drugim mężem, który nie ma wogóle swoich dzieci wiec ogólnie jesteśmy szczęśliwi😊
 
Ogólnie to jest raczej tak, że lekarz prędzej pomyli się mówiąc, że to dziewczynka niż mówiąc, że chłopiec. Jakoś tak na pierwszej grupie ciążowej i z innych forum mam takie wnioski. Bo jak widać siusiaka to wiadomo, że chłopak, a jak nie widać nic to może być jedno albo drugie.
tak mi np już w okolicach 15 tygodnia mówiono ze chłopcy i trudno się raczej pomylić w te stronę :)
 
Dziewczyny ja już po wizycie, wszystko dobrze, Maluszek mierzy już 2,27 cm, serduszko bije ❤️ następna wizyta 24.08 🙂
Który to tydzień? 😍 super!
Ja to normalnie dzisiaj mogłabym cały dzień ryczeć 😭 tragedia jakaś! Wszystko mnie rozczula, na fejsie wyskoczył mi chory kotek i ryk od razu przelałam kasę. Nie mogę tego oglądać bo zbankrutuje 🫣
 
reklama
Do góry