reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2024

Ja po ciazach nie zgubilam nadprogramowych kg. Z corka na porodówce dobilam do 80. A teraz... startowa waga to 75. Bedzie ciezko. A.chcialabym wrocic do wagi sprzed 1 ciazy - 66kg. Co smieszne, zaczelam sie odchudzać i w tym cyklu wpadlismy😂 wiec w sumie ryzykowne. Mam do tego 177cm wzrostu, wiec ogolnie jestem duza😉
 
reklama
Ja po ciazach nie zgubilam nadprogramowych kg. Z corka na porodówce dobilam do 80. A teraz... startowa waga to 75. Bedzie ciezko. A.chcialabym wrocic do wagi sprzed 1 ciazy - 66kg. Co smieszne, zaczelam sie odchudzać i w tym cyklu wpadlismy😂 wiec w sumie ryzykowne. Mam do tego 177cm wzrostu, wiec ogolnie jestem duza😉
U mnie podobna sytuacja 😅 75kg wagi startowej, zostało mi 6 kg z poprzedniej ciąży, kiedy przywaliłam jakieś 30kg 🙈 Też zaczęłam się odchudzać i akurat się udało, tylko, że my się celowo staraliśmy, ale myślałam, że zajmie to trochę dłużej 😅
Mam w planach jeszcze trochę trzymać kalorie, może uda się schudnąć troszkę.
 
Moja waga to 75 kg w 2 ciążach donoszonych tyłam ok 20 kg i do wagi wróciłam do ok roku z 2 synek zachorowałam na nadczynność tarczycy I schudłam do 66 kg samoistnie poczym brałam leki i waga wróciła spowrotem
 
@nasze_kolejne_szczęście działa, fakt - droga, ale trzeba brać wg zaleceń i nie, że się pominie bo mają swój czas uwalniania... sprawdzałam, brałam mniejszą dawkę, myślałam że to się uspokoi, a w życiu... lecę na drugim opakowaniu 😔
siostra kiedyś kupiła takie ,,dźwiękowe usg" @orzechowooka - myślę, że to może się sprawdzić 🫶
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry