reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Ja mam tak non stop. Dzisiaj rano wstałam i mówię zmartwiona do męża, że nic mi nie jest. Zero mdłości, zero ciągnięcia tam na dole i że już się zaczynam martwić. Nie wiem czy minęła godzina i ledwo byłam w stanie przebrnąć przez śniadanie.. A potem tylko gorzej. Są gorsze i lepsze dni, albo gorsze i lepsze godziny 😅
To tak jak ja, tylko powiem albo pomyśle, że jest dobrze i nagle coś się dzieje... 😀
 
reklama
piszecie z prędkością światła i nie pamiętam już kto pytał o odczucia naciągania macicy..
u mnie jest tak, że czuję wszystko co się tam zmienia, coś zakłuje, mam uczucie lekkiego rozpierania.. idę po schodach to jakieś lekkie przeciążenie u dołu odczuwam, coś jakby ta grawitacja i błędnik zarazem zaczęły się mieszać ;)
Ja pytałam rano :)
 
Ja wczoraj poszłam na spacer (staram się dobijać do 7/8km). W trakcie poczułam takie ciągniecie, a wręcz rozrywanie, że panika i zawrotka do auta. Bóle menstruacyjne, ok, zdarzają się. Ale to było dziwne. Promieniowało aż do cewki. I teraz się zastanawiam, czy to tak już czasem sobie będzie, czy to kwestia 7-krotnie przekroczonych norm na bakterie w moczu 🤷🏻‍♀️
 
Plus jest taki, że mąż się doedukował z pasów i adapterów i według ekspertów adaptery to zło. W trakcie wypadku wprost miażdżą nogi. Powinno się używać pasów i co lepsze, zapinać je dość standardowo. To na co powinnismy zwracać uwagę, to aby pas poprzeczny przylegał do klatki i ramienia i przebiegał przez mniej więcej jego środek, natomiast pas biodrowy był pod kolcami biodrowymi, prawie na nogach, ale wciąż jeszcze nie. To zapewnia możliwie wysokie bezpieczeństwo dla bejbika i nic nam nie zmasakruje
 
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty! Ja sie zbieram na pobranie krwi. Toxoplazmoze i rozyczke mam.przechorowana/szczepionke. Ale obawiam sie cutomegalii przy dwojce przedszkolakow. Mam nadzieje ze przeznte wszystkie lata juz mi to kiedys przywlekli. O ciazy dowiedzialam.sie w dniu gdy corce wyszla wysypka - rumien zakazny. Takze.mam nadzieje ze juz wiecej takich wrazen nie bedzie
 
Ja już odliczam do wyjścia z pracy... Ale stres jest taki,że już mnie brzuch boli 🙈 jedna ciążę straciłam w 8 tyg.. aktualnie właśnie jest ten 8 tydz... Potrzebne będą bardzo kciuki dziś!
Trzymam bardzo mocno 🥺 o której wizyta?
I Hope Please GIF
 
reklama
Do góry