reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
BTW moja lekarka to kosmitka. Nie pisałam Wam ale spóźniła się do pracy 40min, z każdą pacjentką się zagada, mi tłumaczyła pozytywną energię kosmosu i moc dobrej myśli(przy wyciąganiu wkładki mowila gdzie jej córka ostatnio robiła botox i poleca). Siwiutka, 2pary papuzich okularów na głowie, szpilki albo sneakersy Liu Jo, hybrydzie na błysk. Lubię ciekawych ludzi a ten przypadek mnie intryguje ;)
(Oprócz tego że potrzeba do niej cierpliwości bo celebruje swoją pracę to polecają ją do prowadzenia ciąży i nie czuję się jak przypadek albo jednorazowy klient tak jak było u poprzednich lekarzy)
Brzmi jak moja ukochana Pani doktor z Łodzi, za którą bardzo tęsknie 😍 Za daleko do niej mam teraz, ale lata z nią sprawiły, że mam bardzo wysoko podniesioną poprzeczkę jeśli chodzi o ginekologów 🙂
 
Jestem po wizycie ;) wszytsko dobrze, maluch ładnie rośnie :) ma 2.21 cm i już sobie pląsa :)
Moja kolejna wizyta to prenatalne 24.08.
Ja do tego czasu włączam sie z forum bo czuje ze potrzebuje sie nieco bardziej wyciszyć :) niemniej jak będziecie w tym czasie robić zamknięta grupę to po prenatalnych chętnie dołączę, narazie czuje ze muszę ten czas poświecić sobie na odpoczynek z dala od telefonu :) trzymam za Was wszytskie kciuki i Wasze maleństwa! ❤️
 
Pytanie do dziewczyn biorących duphaston...
Wysłałam męża po receptę i wrócił z niczym bo na recepcie jest Duphston 10mg 28 tabletek
Pani mu powiedzial że jest tylko po 20 tabletek i lekarz musi poprawić receptę bo nie może mu sprzedać...dzizesss
Sprawdziłam w necie i też nie widzę tych pp 28 tabletek...zerknięcie proszę czy bierzecie taki tak w załączonym zdjęciu? Czy ten po 28 tabletek jest jakich inny? Zgłupiałam...
Ja biorę taki jak na zdjęciu czyli po 20 w opakowaniu
 
Dziewczyny a ta krew do prenatalnych to się normalnie w punkcie pobrań oddaje??ile tak mniej więcej kosztuje 🥹 ???
Nie w każdym punkcie robią, ja robiłam w alab dwa lata temu. Widzę, że teraz kosztują ok. 150zł.
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-08-02-20-07-35-103_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-08-02-20-07-35-103_com.android.chrome.jpg
    345,4 KB · Wyświetleń: 27
reklama
Do góry