reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Biorę duphaston 3 razy dziennie, ale brałam go już od samego początku ciąży, a mimo to krwiak powstał i krew z niego wyleciała. A wiesz jaką wielkość ma Twój krwiak?

Mam identyczne opakowania
Niestety nie wiem, lekarz nie powiedział, tylko tyle, że jest mały i przepisał dupka właśnie 2x1. Też liczę, że się niebawem wchłonie.
 
BTW moja lekarka to kosmitka. Nie pisałam Wam ale spóźniła się do pracy 40min, z każdą pacjentką się zagada, mi tłumaczyła pozytywną energię kosmosu i moc dobrej myśli(przy wyciąganiu wkładki mowila gdzie jej córka ostatnio robiła botox i poleca). Siwiutka, 2pary papuzich okularów na głowie, szpilki albo sneakersy Liu Jo, hybrydzie na błysk. Lubię ciekawych ludzi a ten przypadek mnie intryguje ;)
(Oprócz tego że potrzeba do niej cierpliwości bo celebruje swoją pracę to polecają ją do prowadzenia ciąży i nie czuję się jak przypadek albo jednorazowy klient tak jak było u poprzednich lekarzy)
 
Pytanie do dziewczyn biorących duphaston...
Wysłałam męża po receptę i wrócił z niczym bo na recepcie jest Duphston 10mg 28 tabletek
Pani mu powiedzial że jest tylko po 20 tabletek i lekarz musi poprawić receptę bo nie może mu sprzedać...dzizesss
Sprawdziłam w necie i też nie widzę tych pp 28 tabletek...zerknięcie proszę czy bierzecie taki tak w załączonym zdjęciu? Czy ten po 28 tabletek jest jakich inny? Zgłupiałam
Ja mam ten 20 tabletek ;)
 
Ja mam 20 tabletek.
Jeśli dawka jest taka sama, to żaden problem dla farmaceuty wydać mniejsze opakowanie. Problem by był, jeśli dawka inna albo chciałabyś więcej tabletek, a przepisane mniej.
Ps. Sprawdziłam i jest taki, który ma 28 tabletek, ale wycofany z oferty raczej
Chyba wyślę męża do innej apteki z ndzieka że mu sprzedadzą ten z fotki..
 
Mam takie same. Mi lekarka napisała 14 dni 2x1, poszłam do położnej która ogarnia biurokrację poza gabinetem i położna postukała się w czoło że nie ma opcji 28 tabletek, westchnęła i przepisała 2opakowania po 20. Może kiedyś były i teraz lekarzom się merda
A widzisz...czyli jednak;) I nasz te co fotkę zaliczyłam?
Dzienkssss
 
reklama
Oo, a ty gdzie prowadzisz ciążę? 😀
Planuje w Jaśkowicach u dr. Kłaka, ma dobre opinie No ale zobaczymy.
Ja przed ciążą ze względu na operacje dziennie musiałam te 3 l wypić i piłam bez problemu. Teraz mi się całkowicie odmieniło i wystarczyło by mi wody tylko po to by popić leki i na tym koniec. Na chwilę obecną ma mi się ma na wszystko co jest niezdrowe. Nigdy coli nie piłam bo nie dość, że dla mnie za słodka to nie przepadam za gazem. Teraz głowa mnie bolała wypiłam sobie szklankę coli i po mnie 🫣 przepyszna ! 🤣 musze sie hamować żeby za kazdym razem ze sklepu nie wyjsc z butelką 🫣Tak samo mi się ma na jakieś gorące kubki gdzie wcześniej ani nie sięgałam po nic takiego 🫣🫣🫣 i babka u mnie króluje. Czy cytrynowa czy czekoladowa od tygodnia mogę jeść tylko i wyłącznie babkę 😁 czlowiek w tej ciazy naprawdę się zmienia 🤐😁 a to dopiero początek. Obawiam się co to będzie mi smakować przy końcówce 😁
Ja mam to samo, chociaż zawsze miałam problem z piciem wody, a teraz to samo czy po obiedzie pół szklanki do popicia i tyle, z colą też nie pijam w ogóle gazowanych napoi czy soków zwykłych tylko wodę, lemoniadę, a teraz cola wchodzi 🙈
W piątek jedliśmy zupki chińskie i też mówię do męża, że nigdy w życiu mi tak zupka nie smakowała 🙈🙈🙈

A ja się nie odzywam bo odpoczywamy nad morzem, od soboty do poniedziałku mdłości mnie nie męczyły, a wczoraj znowu zaczęły 😥
 
Do góry