reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

No wlasnie syn teraz bedzie w sredniakach w przedszkolu. Zobaczymy jak bd z chorobami. Bo poerwszy rok to ciagle mniejsze lub wieksze infekcje. A przeciez takie malenstwo jak zlapie to strasznie sie robi. Mysmy lezeli na pediatri w lutym i oddzial byl przeoelniony maluchami z zapaleniem pluc biegunka lub innymi infekcjami. Byly tez wlasnie mamy ktore mowily ze maluchy zalapaly od rodzenstwa. Aj no wiadomo przed wszystkim nie uchroni sie. Ale wolalabym by bylo troche starsze gdy cos zlapie.
Pracuje w przedszkolu i wiem jak to wygląda. Jeden rodzic zabiera dziecko bo ono ma katar trzyma tydzień dwa aż jest całkiem zdrowe zanim przyprowadzi a większość olewa . Zielony glut , co tam alergia. Dziecko boli brzuch i zrobiło des razy w majtki to opierdziel bo w domu mu przeszło i po co pani dzwoniła. Dzieciak dostał gorączki ma katar tłumacze żeby został w domu bo w przedszkolu panuje coś e tam na drugi dzień już jest.

Przedszkole to siedlisko zarazków i łatwo o to żeby coś przynieść
 
reklama
mi tak samo akurat pierwsza ciaza w której nie mogę wytrzymać np swojego zapachu , zapachu dezodorantu. Dziś Np pierwszy posiłek zjadłam popołudniu bo do tego czasu wszystko zwracam nawet zwykła wodę , nawet ślinę po nocy zwracam wiec jak już mogę zjeść to wpadam w taki tryb : jem wszytsko na co mam ochotę bo nie wiem kiedy znowu mnie odblokuje ;) a ze przed ciaza byłby to batonik i kawa a teraz absolutnie . Wczoraj zrobiłam w nocy sernik bo mnie naszła ochota ale coś ty , nie zjem nie ma szans
To jest straszne 😅 nawet przy myciu włosów czy kąpieli mnie mdli bo tak mi śmierdzą te żele i szampony a kiedyś kochałam 😂 nawet mąż myje się zwykłym mydłem, od czasu jak zareagowałam na niego odruchem wymiotnym 😂 no nic, musimy to jakoś przetrwać 💪
 
To jest straszne 😅 nawet przy myciu włosów czy kąpieli mnie mdli bo tak mi śmierdzą te żele i szampony a kiedyś kochałam 😂 nawet mąż myje się zwykłym mydłem, od czasu jak zareagowałam na niego odruchem wymiotnym 😂 no nic, musimy to jakoś przetrwać 💪
Bardzo mnie cieszy jak dzielicie się swoimi objawami i nie jestem w tym sama. 😂Tez wczoraj wymieniłam mydła i zel na coś bardziej naturalnego bo nie mogłam wytrzymać z tym co miałam wcześniej 🙈
 
To jest straszne 😅 nawet przy myciu włosów czy kąpieli mnie mdli bo tak mi śmierdzą te żele i szampony a kiedyś kochałam 😂 nawet mąż myje się zwykłym mydłem, od czasu jak zareagowałam na niego odruchem wymiotnym 😂 no nic, musimy to jakoś przetrwać 💪
Ja też chyba wymienię wszystko w łazience. Dwa dni temu jak mąż wyszedł z pod prysznica to nos zatkalam . Patrzy zły na mnie i mówię wiesz to ładny zapach ale nie teraz dla mnie..
 
Ja mam termin porodu wyliczony na 20 marca. Prawie bedziemy witac wiosne :) dziewczyny po urodzeniu Maluszka, jezeli macie w domu przedszkolaka robicie mu przerwe? Ja mysle o dwoch miesiacach by nie przyniosl chorobska do domu.
ja zostawialam corke jak sie syn urodzil, tak nam zalecila nasza pani doktor, 3 miesiace byla w domu 🙂 teraz chociaz bym chciala to sie nie da bo corka 3 klasa, druga 1 klasa to jedynie syna bym mogla przytrzymac bo idzie do sredniakow, chociaz on jest alergikiem i na wiosne zawsze najgorzej wiec pewnie i tak zostanie w domu, w dodatku w maju czeka nas komunia starszej 🙈 a wiec tez wszystkie zebrania itd, mysle ze na wiekszosc bedzie chodzil maz, ale ten rok to bedzie dla nas wyzwanie 😁
 
Pracuje w przedszkolu i wiem jak to wygląda. Jeden rodzic zabiera dziecko bo ono ma katar trzyma tydzień dwa aż jest całkiem zdrowe zanim przyprowadzi a większość olewa . Zielony glut , co tam alergia. Dziecko boli brzuch i zrobiło des razy w majtki to opierdziel bo w domu mu przeszło i po co pani dzwoniła. Dzieciak dostał gorączki ma katar tłumacze żeby został w domu bo w przedszkolu panuje coś e tam na drugi dzień już jest.

Przedszkole to siedlisko zarazków i łatwo o to żeby coś przynieść
Ah podziwiam za cierpliwość. Ja chyba bym nie mogła pracować w przedszkolu. Ale fakt, niektorzy rodzice bardzo przesadzaja. Szkoda maluchów ktore tez sie mecza.
 
reklama
Macie coś co jecie szczególnie w ciąży ? Dla mnie ciaza oznacza dużo pomidorów do wszystkiego i masło orzechowe z waflami ryżowymi 😝
mi sie przypomnialo jak dawniej jadlam raviolli z puszki i kazalam mezowi poszukac w sklepie 😂 oprocz tego to mam ciagla ochote na frytki takie dobrze slone i grochowka za mna chodzi 😁 no i dzis te placki ziemniaczane odkad o nich przeczytalam
 
Do góry