reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Ja w poprzednich ciążach chodzilam do krepskiej, teraz ona na macierzynskim. I musialam szukac kogos innego. Zalezalo mi na citomedzie, bo tam prowadzilam poprzednie ciaze, bednarek.ronil.prenatalne, no wszystko super. A dodatkowo zrobili mi pakiet w robocie z luxmedu ( luxmed przejal cietomed) i sie ucieszylam ze chociaz w koncu skorzystam. A tu sie wczoraj dowoedzialam ze lekarze uciekaja. Bednarek otwiera jakas klinikę (bedzie sie miescic w hotelu copernicus) i zabiera ze soba najlepszych lekarzy. I tka teraz pierwsza wizyte mialam u Sochy, ale u kogo dalej bede prowadzic ciaze to nie wiem. Poszlabym do nich prywatnie w tym copernicusie, ale boje sie ze ceny za wizyte beda zaporowe
Ja akurat nie mam żadnego pakietu z roboty, więc i tak wszędzie muszę płacić... Nie słyszałam nic o tej klinice w hotelu Copernicus, muszę się rozeznać w temacie. Dzięki za info, poczytam :)
 
reklama
Dziewczyny, a co jest teraz Waszym ulubionym jedzeniem? Ja mogę jeść cały czas czereśnie i pomidory 🤤😁
 
Dziewczyny a kiedy kupujecie jakieś pierwsze ciuszki dla bobasków? Takie neutralne ;) ja mówiłam, że żeby nie w jednym miesięcy wszystko to powoli bym co miesiąc cos kupowała ale siostra mówi, żeby lepiej nie zapeszać i poczekać :)
ja poczekam az poznam plec 🙂 lozeczko mam, wozek hmm nie wiem czy do nas wroci czy nie, bo rok temu dalam go siostrze meza, ubranka bede pomalutku kupowac, nie chce tez tego duzo, z synem mialam umiar i fajnie mi sie to sprawdzilo 🙂 ale oprocz ubranek to rzeczy ktore trzeba miec jest bardzo duzo, chociaz mysle ze takie typu wanienka, pampersy itd bede kupowac juz pod sam koniec, choc tez jest szansa ze cos nie cos dostaniemy bo akurat sa mlodsze dzieci w rodzinie 🙂 takze spokojnie poczekam
 
reklama
Do góry