reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Dobra, mam te wyniki i tak o. Cytomegalowirus iGg: 140, iGm: 1.25 😥
Przeżywam bardzo. Ale skorzystałam z doświadczenia @Anet23 i pobiegłam od razu na awidność. Przeniosłam wizytę na 4.08 i proszę o kciuki za te badania, bo Wasze zawsze działają :)
Prawdopodobnie przechorowałaś wcześniej, stąd już przeciwciała IgG, a IgM to jakaś resztka właśnie po tej sytuacji. No ale dobrze, że zrobiłaś awidnosc, będzie pewność na 100%
 
reklama
Ja czytam, że robicie badania. Macie już wyniki. Ja jestem dziś 9+2 a nie robiłam jeszcze żadnych badań. Pierwsze badania jakie lekarz mi zlecił mam zrobić świeżo przed wizytą za 3 tygodnie... więc jeśli miałabym zrobić teraz sama na własną rękę badania to jakie? Czy czekać ?
Jak byłam w środę na wizycie to zaleciła mi takie badadania. Powiedziała, że "w idealnym świecie" powinny być wykonane do końca 10 tygodnia.
 

Załączniki

  • 20230728_175340.jpg
    20230728_175340.jpg
    906,2 KB · Wyświetleń: 51
Do góry