reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Hejka ale miałam czytania od rana 😀😀😀.
Jutro idę do szpitala na badanie czy pojawiło się serduszko ( lekarka sama zapropnowała ze mam przyjść na dyżur aby nie płacić kolejny raz za wizytę prywatna. ) oczywiście bardzo się stresuje
Jeśli będę nadal w ciąży to cc tylko na życzenie choć mogę tez załatwić papier na tokofobie. Nie rodziłam nigdy wiec wybieram mniejsze zło wg mnie oczywiście.
 
reklama
Ahhh matko zaczynam się stresować jutrzejszą wizytą. To moje być albo nie być. 🙃 Ostatnim razem miałam usg w 6+2, był zarodek z serduszkiem. Jutro będzie 8+2 i jeśli jutro będzie w porządku, to wierzę, że będzie w porządku do końca. Boje się jednak, że znowu będzie doopa blada...
Ja też mam jutro USG i właśnie zaczęłam się stresować 👀 Oczywiście dopiero po południu 😵‍💫 Będzie 6+1 lub 6+4, więc liczę cichutko na serduszko 👀
 
Do góry