reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

To jest straszne tak samo ja w poprzedniej ciąży we wtorek serduszko biło w piątek ciąża martwa.. Ja nie wiem co się dzieje , to jest straszne.. Z dnia na dzień boję się tak bardzo😞
Ja niewiem czy o tym kiedyś się noe mówiło czy teraz te poronienia są nagminne... u mnie też 3 ciąże ok 12 tyg serce niebilo dowiadywałam się na prenatalnych.
 
reklama
Ja też już powoli mam delikatnego stresa przed jutrzejszą wizytą.. To moja pierwsza, ciekawe co zobaczę 🥺
 
Ja niewiem czy o tym kiedyś się noe mówiło czy teraz te poronienia są nagminne... u mnie też 3 ciąże ok 12 tyg serce niebilo dowiadywałam się na prenatalnych.
i sie nie mowilo i czasem nawet nie wiedzialy kobiety ze byly w ciazy, uznawaly to za spozniona miesiaczke, nie bylo testow ciazowych a teraz one juz pokazuja ciaze nawet przed spodziewana @, nie bylo usg i pewnie nawet nie kontrolowaly tak bardzo swoich cykli jak teraz 🙂 tak mysle.
 
i sie nie mowilo i czasem nawet nie wiedzialy kobiety ze byly w ciazy, uznawaly to za spozniona miesiaczke, nie bylo testow ciazowych a teraz one juz pokazuja ciaze nawet przed spodziewana @, nie bylo usg i pewnie nawet nie kontrolowaly tak bardzo swoich cykli jak teraz 🙂 tak mysle.
To napewno ale puki Ja nie poroniłam 1 ciąży to nawed "niewiedzialam że takie coś istnieje" potem nagle człowiek się dowiadywał że ta i tamta też taki jakby temat tabu i ludzie się wstydzą o tym mowic
 
Ja niewiem czy o tym kiedyś się noe mówiło czy teraz te poronienia są nagminne... u mnie też 3 ciąże ok 12 tyg serce niebilo dowiadywałam się na prenatalnych.
Ja myślę, że cały czas się nie mówi dostatecznie.. Ile ja mam koleżanek bez dzieci lub z dziećmi, które myślą, że moje wcześniejsze poronienia to jakaś choroba czy coś. A prawda jest taka, że całkowicie zdrowa kobieta odrzuca z powodów genetycznych średnio co 3 (o ile dobrze pamiętam, bo to lekarz mi mówił) płód.
Moja mama straciła 3 ciąże w 5 miesiącu (i jestem tylko ja, nie mam rodzeństwa). Dzięki temu byłam od dziecka dobrze doedukowana, że takie rzeczy się po prostu zdarzają.
Prawda jest taka, że wszystko się może zdarzyć, ale trzeba się cieszyć chwilą i być dobrej myśli, że się uda😍
 
To napewno ale puki Ja nie poroniłam 1 ciąży to nawed "niewiedzialam że takie coś istnieje" potem nagle człowiek się dowiadywał że ta i tamta też taki jakby temat tabu i ludzie się wstydzą o tym mowic
ja jak poronilam w wieku 18 lat i zadawalam pytanie dlaczego akurat ja to sie dowiedzialam ze i moja babcia poronila i ciocia mojego meza kilka ciazy poronila wiec to fakt ze o tym sie wogole nie mowi chociaz powiem wam ze teraz juz i tak wiecej niz te 10 lat temu
 
reklama
Do góry