reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
W DHA chodzi o to że jest niezbędne wtedy kiedy rozwija się najmocniej układ nerwowy maluszka, a zaczyna się to w 2 trymestrze. Właśnie dlatego w 2 trymestrze powinno się go brać więcej (i dlatego te suplementy mają go więcej na ten okres ciąży - bo to niezbędna ilość). Nie ma natomiast przeciwskazania, żeby nie brać go więcej od początku, po prostu fasolka nie wszystko „zużyje”. To co będzie w nadmiarze, na pewno też pomoże mamusiom 😍 Ja DHA brałam i bez ciąży 😍
 
reklama
Witam się z wami w 7+6 po weekendowej przerwie ❤️ Jako że na codzień mam prace przy komputerze, to przez weekend zrobiłam sobie od tego przerwę. Przez to od piątku zdążyłam 2 książki przeczytać 😅
Gratuluje wszystkich udanych wizyt i witam wszystkie nowe osoby. Rośnijcie zdrowo 🩷
Jeśli nie wpisałam kogoś na listę z TP lub z kolejnym terminem wizyty, to dajcie mi znać, a uzupełnię listę 🩷
 
Do góry