reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Jak się czujecie Dziewczyny? Ja od dzisiaj mam urlop więc odpoczywam w domu cieszę się bo zapowiadają upały na ten tydzień 😰
Mnie znów zaczyna głowa boleć 😬 ja w tym tygodniu siedzę z młodą w domu bo przedszkole zamknięte (chociaż w tamtym też z nią siedziałam 🫣) a w sobotę wyjeżdżamy nad morze, szkoda, że pogoda ma być nie ciekawa 😓
A teraz wypiłam kawę i mam spadek mocy, młoda też a miałyśmy jechać do sklepu 😅
 
Laski pomocy co robić 😭
Do jutra mam tabletki duphaston lekarz na urlopie akurat rozmowa z rodzinna nie wystawi recepty co robić siedzę i wyje 😭☹️
 
Może mi doradzicie... co mam zrobić z psem sąsiada, który szczeka całymi dniami i nocami?? Bo dziś już mam apogeum wkurwu i zaraz oszaleje ! To jest mały pies wiec on tak aż przeraźliwie piszczy. Ogólnie sasiedzi to jedna wielka patologia. Każdy siedział w więzieniu, policja jednego szuka po całej Polsce. Jeden drugiego chciał zabić CEGŁA ! Przywalił mu w łeb i zostawił w szopie 🫣 jak wyjdę na dwój to tylko same epitety lecą. Kłócą się od rana do wieczora. Słychać jak się biją. Teraz jedna babka tam jest w ciąży to wczoraj jak siedziałam z siostrzeńcami na tarasie to słyszałam jak jeden z nich krzyczał do niej , że on ja utrzymuje , płaci za leki a ta dzi*ka chleje wódę po szopach żeby nikt nie widział 🫣 znani są na całą wioskę, policja też doskonale ich zna. W OPS mam rodzinę i przyjechali za moją prośbą do nich z kontrola to nam się odgrażali już. A co najlepsze porwali auto gdzieś w mieście na rynku i zostawili je u nas przed domem bo mysleli idioci, ze nas wkopią... co mnie tknęło żeby się przeprowadzić na wieś 😪😪😪 tutaj nie mam życia. Wyobraźcie sobie, że całe lato muszę mieć zamknięte okna bo inaczej nie da się wytrzymać. A jak idę na ogród to zawsze słuchawki w uszach 🫣 chociaż i tak co chwilę się rozglądam żeby z czegoś nie dostac ( jak się leją to od szklanek po krzesła latają). Nie dość że mają pełno psów, które nie mają co jeść ( dwa owczarki z głodu zagryzły swoje małe, nie mowiac juz o kurach! ) to codziennie widzę jak jeszcze inne znoszą! To jest dramat co tu się dzieje... najgorsze, że nie mogę zareagować bo mi dom wysadzą.
 
Laski pomocy co robić 😭
Do jutra mam tabletki duphaston lekarz na urlopie akurat rozmowa z rodzinna nie wystawi recepty co robić siedzę i wyje 😭☹️
A lekarz czemu tylko na taki czas wypisał, a nie do następnej wizyty? Może tylko tyle masz brać?
Jak nie to zawsze masz strony z wystawianiem recept :) chyba, ze jakiś inny lekarz na Np. Jakieś ubezpieczenia medyczne jak masz.
 
Może mi doradzicie... co mam zrobić z psem sąsiada, który szczeka całymi dniami i nocami?? Bo dziś już mam apogeum wkurwu i zaraz oszaleje ! To jest mały pies wiec on tak aż przeraźliwie piszczy. Ogólnie sasiedzi to jedna wielka patologia. Każdy siedział w więzieniu, policja jednego szuka po całej Polsce. Jeden drugiego chciał zabić CEGŁA ! Przywalił mu w łeb i zostawił w szopie 🫣 jak wyjdę na dwój to tylko same epitety lecą. Kłócą się od rana do wieczora. Słychać jak się biją. Teraz jedna babka tam jest w ciąży to wczoraj jak siedziałam z siostrzeńcami na tarasie to słyszałam jak jeden z nich krzyczał do niej , że on ja utrzymuje , płaci za leki a ta dzi*ka chleje wódę po szopach żeby nikt nie widział 🫣 znani są na całą wioskę, policja też doskonale ich zna. W OPS mam rodzinę i przyjechali za moją prośbą do nich z kontrola to nam się odgrażali już. A co najlepsze porwali auto gdzieś w mieście na rynku i zostawili je u nas przed domem bo mysleli idioci, ze nas wkopią... co mnie tknęło żeby się przeprowadzić na wieś 😪😪😪 tutaj nie mam życia. Wyobraźcie sobie, że całe lato muszę mieć zamknięte okna bo inaczej nie da się wytrzymać. A jak idę na ogród to zawsze słuchawki w uszach 🫣 chociaż i tak co chwilę się rozglądam żeby z czegoś nie dostac ( jak się leją to od szklanek po krzesła latają). Nie dość że mają pełno psów, które nie mają co jeść ( dwa owczarki z głodu zagryzły swoje małe, nie mowiac juz o kurach! ) to codziennie widzę jak jeszcze inne znoszą! To jest dramat co tu się dzieje... najgorsze, że nie mogę zareagować bo mi dom wysadzą.
jak policja go szuka to czemu nie przekażesz, że tu jest 😬 ogólnie to ja bym stamtąd spierdzielała tym bardziej, że dziecko w drodze, a potem bym i tak donosiła ciagle co tam się dzieje 😪
 
reklama
Może mi doradzicie... co mam zrobić z psem sąsiada, który szczeka całymi dniami i nocami?? Bo dziś już mam apogeum wkurwu i zaraz oszaleje ! To jest mały pies wiec on tak aż przeraźliwie piszczy. Ogólnie sasiedzi to jedna wielka patologia. Każdy siedział w więzieniu, policja jednego szuka po całej Polsce. Jeden drugiego chciał zabić CEGŁA ! Przywalił mu w łeb i zostawił w szopie 🫣 jak wyjdę na dwój to tylko same epitety lecą. Kłócą się od rana do wieczora. Słychać jak się biją. Teraz jedna babka tam jest w ciąży to wczoraj jak siedziałam z siostrzeńcami na tarasie to słyszałam jak jeden z nich krzyczał do niej , że on ja utrzymuje , płaci za leki a ta dzi*ka chleje wódę po szopach żeby nikt nie widział 🫣 znani są na całą wioskę, policja też doskonale ich zna. W OPS mam rodzinę i przyjechali za moją prośbą do nich z kontrola to nam się odgrażali już. A co najlepsze porwali auto gdzieś w mieście na rynku i zostawili je u nas przed domem bo mysleli idioci, ze nas wkopią... co mnie tknęło żeby się przeprowadzić na wieś 😪😪😪 tutaj nie mam życia. Wyobraźcie sobie, że całe lato muszę mieć zamknięte okna bo inaczej nie da się wytrzymać. A jak idę na ogród to zawsze słuchawki w uszach 🫣 chociaż i tak co chwilę się rozglądam żeby z czegoś nie dostac ( jak się leją to od szklanek po krzesła latają). Nie dość że mają pełno psów, które nie mają co jeść ( dwa owczarki z głodu zagryzły swoje małe, nie mowiac juz o kurach! ) to codziennie widzę jak jeszcze inne znoszą! To jest dramat co tu się dzieje... najgorsze, że nie mogę zareagować bo mi dom wysadzą.
O Boże.. Moja rodzinna wieś właśnie taka była. Patologiczna... Teraz też mieszkam na wsi , w bloku i chociaż sama wies i sąsiedzi są normalni to też szukamy z mężem czegoś innego. Nie lubię skupiska ludzi, ci co mieszkają najdłużej to mają swoje ogródki, działki. My nie mamy kawałka dla siebie bo najkrócej Tu mieszkamy. Nie ma co się odzywać o Kawałek podwórka bo jako że jesteśmy mlodzi to mają nas gdzieś ( ja 22, mąż 28) . Jak trzeba coś zrobić przy samochodzie to musimy jechać do rodziców bo tu nie ma gdzie. Poza tym mąż pracuje do późna więc nie wyobrażam sobie z wózkiem schodzić codziennie z 1 piętra i spowrotem ten wózek nosić. Szukamy może jakiegoś domku na wynajem . Zobaczymy jak będzie
 
Do góry