reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Ja nie mam żadnych objawów 🤷 ani wymiotów, ani nudności, ani nic. Cycki raz są bolesne a raz są flaki 🙈 mam nadzieję,że to nic złego... USG w piątek. Kompletnie się nie czuje jakbym była w ciąży... Do tego doszły mi problemy ze snem... Ziewam przeokrutnie a jak się położę to nie mogę usnąć ..
I dobrze, tylko się cieszyć :) chociaż prawda jest taka, że w każdej chwili coś się może pojawić. U mnie np. Zniknęła chęć na słodkie, nie podjadam nie szukam, co mi się zaczęło w pierwszej ciąży 😅 a teraz No przechodzę obojętnie więc ogromny plus, chociaż się zastanawiam czy to ciąża czy to, że pierwszy posiłek jem ok 12 dopiero i jakoś lepiej ten plan jedzenia mi się rozkłada. Pewnie z biegiem ciąży tryb jedzenia mi się zmieni 🙈
A co do spania to ja za to codziennie w nocy się budzę, ale też nie wiem czy przez to, że mój organizm śpi na czujce, bo córka często mnie woła w nocy, a właśnie ostatnio śpi do rana w spokoju i ja się budzę przez to, że coś nie tak 😅 czy to przez ciąże 🤪
 
reklama
Proszę o wpisanie kolejnej wizyty na 8.08 :)
Bajdełej wolałabym, żeby nie wpisywał wieku cięży z wczesnego usg (planowane właśnie na kolejnej wizycie) bo jak widzę po Was, to jest ona zawsze młodsza niż kalendarzowa, a mi się kończy umowa 31.08 i zgodnie z kalendarzową mam 2-dniowy zapas i jestem bezpieczna 🙈 A tak, czuje że będzie dupa i bezrobocie 😂🙈
 
Proszę o wpisanie kolejnej wizyty na 8.08 :)
Bajdełej wolałabym, żeby nie wpisywał wieku cięży z wczesnego usg (planowane właśnie na kolejnej wizycie) bo jak widzę po Was, to jest ona zawsze młodsza niż kalendarzowa, a mi się kończy umowa 31.08 i zgodnie z kalendarzową mam 2-dniowy zapas i jestem bezpieczna 🙈 A tak, czuje że będzie dupa i bezrobocie 😂🙈
wpisane! ❤️

Swoją drogą dziewczyny, możecie zerknąć na tą tabelkę z pierwszej strony i jeśli nie wpisałam waszej wizyty lub TP, to dajcie znać. 😁 Większość staram się wyłapać z waszych wiadomości, ale nie wszystkie podają info, a nie chce aby którakolwiek czuła się wykluczona. 😝
 
wpisane! ❤️

Swoją drogą dziewczyny, możecie zerknąć na tą tabelkę z pierwszej strony i jeśli nie wpisałam waszej wizyty lub TP, to dajcie znać. 😁 Większość staram się wyłapać z waszych wiadomości, ale nie wszystkie podają info, a nie chce aby którakolwiek czuła się wykluczona. 😝
ja mam kolejną 25.07. :)
 
Widzę że ja mam termin porodu na 09 a z om mi wychodzi na 08 ale pewnie i tak będę mieć później bo owulacja była dopiero 28 czerwca 😂 a okres miałam 02.06 Idę na USG tego 02.08 zobaczymy co tam wyjdzie który tydzień czy 7,8 czy 9 😂
 
Widzę że ja mam termin porodu na 09 a z om mi wychodzi na 08 ale pewnie i tak będę mieć później bo owulacja była dopiero 28 czerwca 😂 a okres miałam 02.06 Idę na USG tego 02.08 zobaczymy co tam wyjdzie który tydzień czy 7,8 czy 9 😂
To w razie czego pisz, będę to edytować. Jak na razie prawie każda z nas sugeruje się OM, a pewnie do prenatalnych te daty będą się jeszcze zmieniać 😁
 
reklama
ja to dzisiaj na chrupkach kukurydzianych jadę...
byłam wczoraj u lekarza, mówi że to 6 tydzień.. wczoraj nie mogłam wstać z łóżka tak źle się czułam - co wstałam musiałam się położyć (to przynosiło ulgę)...
dzisiaj od 10tej do 17 z 6x zwracałam... jest masakra, jakiś przełom 😢
Od 2 dni tak też mam 😢 a jak widzę mięso to odrazu mam odruch... jeżdżę z woreczkiem w torebce 😅🤣
 
Do góry