reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Ja chciałabym iść na wolne od razu teraz są takie upały u mnie że ciężko mi wytrzymać... Ale kończy mi się umowa końcem sierpnia i jestem trochę w kropce jak to wogole jest Dziewczyny?orientuje się któraś z was ?
musisz być conajmniej w trzecim miesiącu ciąży, wtedy masz ochronkę i przedłużają umowę do końca porodu
 
reklama
Hej, dziewczyny! Witam się z Wami 🩷
Testy pozytywne od czwartku, beta w sobotę i dzisiaj... U mnie pierwsza ciąża zatrzymała się 6+3, ale tym razem wszystko będzie dobrze 💪💪💪 Trzymam za Was wszystkie kciuki!
@Kotciara celuję terminem 17 marca. Ale nie wiem czy dobrze to liczę, bo owulka raczej była przesunięta, a dla mnie to już wyższy poziom staraczkowych umiejętności 😅 pomimo wcześniejszej straty chciałabym umówić się dopiero około 7 tygodnia, żeby się wcześniej nie stresować, że jeszcze nic nie widać. W pierwszej ciąży praktycznie od 4+3 byłam co tydzień, albo dwa razy w tygodniu na wynikach i wizycie aż do 11+2, kiedy miałam zabieg..niestety nie było serduszka. nie chciałabym sobie fundować tego stresu jeszcze raz, tymbardziej że o dziwo czuję się dobrze i na zapas nie zamartwiam. Afirmuję ciążę!!!! 🩷 Jutro zadzwonię do swojej ginki. Zobaczymy co ona na to...
 

Załączniki

  • Screenshot_20230710_144226_Chrome.jpg
    Screenshot_20230710_144226_Chrome.jpg
    207,3 KB · Wyświetleń: 55
jeszcze nie miałam kochana wizyty u lekarza. Dowiem się wszystkiego 19ego..już się nie mogę doczekać .
Za pierwszym razem wyszła mi toksoplazmoza a za drugim jakaś bakteria, mam nadzieje ze teraz nic już nie stanie na przeszkodzie…
Trzymam bardzo mocno kciuki, aby tym razem wszystko skończyło się szczęśliwie ☺️
 
Hej, dziewczyny! Witam się z Wami 🩷
Testy pozytywne od czwartku, beta w sobotę i dzisiaj... U mnie pierwsza ciąża zatrzymała się 6+3, ale tym razem wszystko będzie dobrze 💪💪💪 Trzymam za Was wszystkie kciuki!
@Kotciara celuję terminem 17 marca. Ale nie wiem czy dobrze to liczę, bo owulka raczej była przesunięta, a dla mnie to już wyższy poziom staraczkowych umiejętności 😅 pomimo wcześniejszej straty chciałabym umówić się dopiero około 7 tygodnia, żeby się wcześniej nie stresować, że jeszcze nic nie widać. W pierwszej ciąży praktycznie od 4+3 byłam co tydzień, albo dwa razy w tygodniu na wynikach i wizycie aż do 11+2, kiedy miałam zabieg..niestety nie było serduszka. nie chciałabym sobie fundować tego stresu jeszcze raz, tymbardziej że o dziwo czuję się dobrze i na zapas nie zamartwiam. Afirmuję ciążę!!!! 🩷 Jutro zadzwonię do swojej ginki. Zobaczymy co ona na to...
No patrzcie kto w końcu znalazł drogę na marcówki 😂🩷 Czekałam na ciebie 🙈
Wpisuje w takim razie wstępnie 17 marca, najwyżej będziemy to później zmieniać. Daj znać jak umówisz wizytę 😁
Tym razem będzie dobrze, musi być i nie przyjmuje nic innego do wiadomości. Nudnych 9 miesięcy 🩷
 
Cześć 👋🏻 witam się nieśmiało z Wami. Mam nadzieje być marcowa Mama, dwa razy już się nie udało 😞 oby do trzech razy sztuka..
Test pozytywny zrobiony w sobotę, wizyta u lekarza 19ego.
Ściskam i trzymam kciuki za Was i miło Was poznać 💕
Bardzo mu przykro, oby tym razem bylo wszystko ok !
Hej, dziewczyny! Witam się z Wami 🩷
Testy pozytywne od czwartku, beta w sobotę i dzisiaj... U mnie pierwsza ciąża zatrzymała się 6+3, ale tym razem wszystko będzie dobrze 💪💪💪 Trzymam za Was wszystkie kciuki!
@Kotciara celuję terminem 17 marca. Ale nie wiem czy dobrze to liczę, bo owulka raczej była przesunięta, a dla mnie to już wyższy poziom staraczkowych umiejętności 😅 pomimo wcześniejszej straty chciałabym umówić się dopiero około 7 tygodnia, żeby się wcześniej nie stresować, że jeszcze nic nie widać. W pierwszej ciąży praktycznie od 4+3 byłam co tydzień, albo dwa razy w tygodniu na wynikach i wizycie aż do 11+2, kiedy miałam zabieg..niestety nie było serduszka. nie chciałabym sobie fundować tego stresu jeszcze raz, tymbardziej że o dziwo czuję się dobrze i na zapas nie zamartwiam. Afirmuję ciążę!!!! 🩷 Jutro zadzwonię do swojej ginki. Zobaczymy co ona na to...
Oo też mam termin na 17.03 🥰 Trzymam kciuki żeby było ok !
 
reklama
Hej, dziewczyny! Witam się z Wami 🩷
Testy pozytywne od czwartku, beta w sobotę i dzisiaj... U mnie pierwsza ciąża zatrzymała się 6+3, ale tym razem wszystko będzie dobrze 💪💪💪 Trzymam za Was wszystkie kciuki!
@Kotciara celuję terminem 17 marca. Ale nie wiem czy dobrze to liczę, bo owulka raczej była przesunięta, a dla mnie to już wyższy poziom staraczkowych umiejętności 😅 pomimo wcześniejszej straty chciałabym umówić się dopiero około 7 tygodnia, żeby się wcześniej nie stresować, że jeszcze nic nie widać. W pierwszej ciąży praktycznie od 4+3 byłam co tydzień, albo dwa razy w tygodniu na wynikach i wizycie aż do 11+2, kiedy miałam zabieg..niestety nie było serduszka. nie chciałabym sobie fundować tego stresu jeszcze raz, tymbardziej że o dziwo czuję się dobrze i na zapas nie zamartwiam. Afirmuję ciążę!!!! 🩷 Jutro zadzwonię do swojej ginki. Zobaczymy co ona na to...
No i doczekaliśmy się kolejnej dziewczyny ze staraczek ❤️ gratulacje kochana ❤️
 
Do góry