reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Cześć 👋🏻 witam się nieśmiało z Wami. Mam nadzieje być marcowa Mama, dwa razy już się nie udało 😞 oby do trzech razy sztuka..
Test pozytywny zrobiony w sobotę, wizyta u lekarza 19ego.
Ściskam i trzymam kciuki za Was i miło Was poznać 💕
Witaj kochana ja też miałam ostatnio dwie straty a dziś mam 6+1 i jest bijące serduszko tak więc główka do góry i myślimy pozytywnie❤️
 
reklama
Jestem po wizycie 🙂 kropek jest rowno z terminem OM, czyli 6+2, jest akcja serca 120/min, widzialam jak serduszko pulsuje ale nie sluchalismy 🙂 do zastrzykow dostalam jeszcze wapn, bo skutkiem ubocznym ich jest m.in. osteoporoza no i mam cala liste badan do zrobienia. Bardzo sie ciesze i jeszcze bardziej uswiadomilam sobie ze zaczyna sie kolejna piekna historia naszego zycia 🙂
Super, gratuluje udanej wizyty ❤️ mamy kolejne serduszko 😍
 
Jestem po wizycie 🙂 kropek jest rowno z terminem OM, czyli 6+2, jest akcja serca 120/min, widzialam jak serduszko pulsuje ale nie sluchalismy 🙂 do zastrzykow dostalam jeszcze wapn, bo skutkiem ubocznym ich jest m.in. osteoporoza no i mam cala liste badan do zrobienia. Bardzo sie ciesze i jeszcze bardziej uswiadomilam sobie ze zaczyna sie kolejna piekna historia naszego zycia 🙂
Super bardzo się cieszę ❤️❤️❤️
 
Witaj kochana ja też miałam ostatnio dwie straty a dziś mam 6+1 i jest bijące serduszko tak więc główka do góry i myślimy pozytywnie❤️
staram się myśleć pozytywnie ale chyba najbardziej odetchne po wizycie u lekarza i jak pójdę na wolne już 🫣
Bo nie wiem jak Wy ale planuje iść od razu…
 
Ja byłam wczoraj na wizycie było 5+6 lekarz mówił że jest zarodek ciężko go zmierzyć bo to wcześnie ale serduszka jeszcze nie widziałam. Kolejna wizyta dopiero 22.07 nie wiem teraz czy tyle wytrzymam czy iść wcześniej np. w piątek skoro piszecie że niektóre z was już przy 6+1 widziały serduszko doradzicie coś ???
moze ten lekarz ma slaby sprzet? Wkoncu w tym czasie fasolka ma zaledwie kilka mm
 
Cześć 👋🏻 witam się nieśmiało z Wami. Mam nadzieje być marcowa Mama, dwa razy już się nie udało 😞 oby do trzech razy sztuka..
Test pozytywny zrobiony w sobotę, wizyta u lekarza 19ego.
Ściskam i trzymam kciuki za Was i miło Was poznać 💕
Cześć, mam nadzieje, że tym razem wszystko będzie dobrze 😊 Wdrażacie jakiejś dodatkowe leki ze względu na wcześniejsze straty? 😔
 
Cześć, mam nadzieje, że tym razem wszystko będzie dobrze 😊 Wdrażacie jakiejś dodatkowe leki ze względu na wcześniejsze straty? 😔
jeszcze nie miałam kochana wizyty u lekarza. Dowiem się wszystkiego 19ego..już się nie mogę doczekać .
Za pierwszym razem wyszła mi toksoplazmoza a za drugim jakaś bakteria, mam nadzieje ze teraz nic już nie stanie na przeszkodzie…
 
reklama
Ja chciałabym iść na wolne od razu teraz są takie upały u mnie że ciężko mi wytrzymać... Ale kończy mi się umowa końcem sierpnia i jestem trochę w kropce jak to wogole jest Dziewczyny?orientuje się któraś z was ?
 
Do góry