reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Cześć dziewczyny, dziś przyszłam do Was się wyżalić 😔
Dziś rano pojawiło się u mnie plamienie 🥺 rano poleciałam odrazu na usg, nie ma jeszcze serca, nie ma krwiaka, nie ma zidentyfikowanego powodu dla którego plamiłam, ale wkręciłam sobie najstraszniejsze ze scenariuszy- skądś krew się bierze 😔

Na dziś lekarka powiedziała mi, ze z pomiarów zarodka nie może powiedzieć żeby z ciążą było coś niewłaściwie, ale i nie może zapewnić mnie ze jest ok. Najbliższe dni pokażą 🥺

Jestem kłębkiem nerwów, wzięłam w pracy urlop na żądanie i nie mogę znaleźć sobie miejsca 🥺 za 2 dni mam wizytę u mojej lekarki, dziś byłam u jakiejś przypadkowej, trzymajcie proszę kciuki 🍀
Kochana spokojnie❤️ takie plamienie może się pojawić w 1 trymestrze. Jeśli nie masz bóli podbrzusza takiego tępego bólu i nie odczuwasz skurczy w macicy to nie masz powodu do obaw. Czasem jeden/ dwa dni a serduszko się pojawia❤️ a który masz tydzień ciąży ?
 
Cześć dziewczyny, dziś przyszłam do Was się wyżalić 😔
Dziś rano pojawiło się u mnie plamienie 🥺 rano poleciałam odrazu na usg, nie ma jeszcze serca, nie ma krwiaka, nie ma zidentyfikowanego powodu dla którego plamiłam, ale wkręciłam sobie najstraszniejsze ze scenariuszy- skądś krew się bierze 😔

Na dziś lekarka powiedziała mi, ze z pomiarów zarodka nie może powiedzieć żeby z ciążą było coś niewłaściwie, ale i nie może zapewnić mnie ze jest ok. Najbliższe dni pokażą 🥺

Jestem kłębkiem nerwów, wzięłam w pracy urlop na żądanie i nie mogę znaleźć sobie miejsca 🥺 za 2 dni mam wizytę u mojej lekarki, dziś byłam u jakiejś przypadkowej, trzymajcie proszę kciuki 🍀
Będzie dobrze! Trzeba być dobrej myśli! Trzymam kciuki,żeby było ok. A dała Ci jakiś progesteron?
 
Nie mam nadżerki, to mnie właśnie martwi ze lekarka nie znalazła źródła krwawienia. Krew była brązowa, to nawet za dużo powiedziane - był to śluz podbarwiony na brązowy kolor.

Staram się być dobrej myśli, dostałam luteinę i odliczam dni do środy, mam nadzieje uspokoić się po spotkaniu ze swoją lekarką, której ufam 😔
Takie brązowe plamienie z reguły jest bardzo częste i niegroźne, staraj się być dobrej myśli. No i czekamy na wizytę w środę 😊
 
Nie mam nadżerki, to mnie właśnie martwi ze lekarka nie znalazła źródła krwawienia. Krew była brązowa, to nawet za dużo powiedziane - był to śluz podbarwiony na brązowy kolor.

Staram się być dobrej myśli, dostałam luteinę i odliczam dni do środy, mam nadzieje uspokoić się po spotkaniu ze swoją lekarką, której ufam 😔
Jeżeli Cię to uspokoi to mam to samo. Lekarka mi powiedziała, że to może być wszystko - np. wielkie zmiany hormonalne jakie zachodzą w ciele. I, żeby generalnie zluzować i się nie martwić (łatwo mówić oczywiście ;) )
 
Co do plamień miałam w ciąży z córką od 7 do 9 tyg, brązowe plamienie (głównie na papierze podczas wycierania). Dostałam duphaston i luteine i wszystko dobrze się skończyło :)

W ostatniej ciąży tej nieudanej też miałam plamienie.. ale to nie był powód,że serduszko się zatrzymało. Wtedy brałam ogromne ilości progesteronu, żadnych krwiaków a plamienie było. Wtedy lekarka mówiła,że nie groźne. Więc głowa do góry
 
Boże dziękuje dziewczyny za wszystko to co piszecie 🥹 to jest wspaniale jak kobiety potrafią się wspierać ♥️
naprawdę jest mi trochę lepiej po przeczytaniu tego, a już dziś tylko siedziałam i popłakiwałam od samego rana.
Bardzo Wam dziękuję❤️♥️
 
Jestem po wizycie 🙂 kropek jest rowno z terminem OM, czyli 6+2, jest akcja serca 120/min, widzialam jak serduszko pulsuje ale nie sluchalismy 🙂 do zastrzykow dostalam jeszcze wapn, bo skutkiem ubocznym ich jest m.in. osteoporoza no i mam cala liste badan do zrobienia. Bardzo sie ciesze i jeszcze bardziej uswiadomilam sobie ze zaczyna sie kolejna piekna historia naszego zycia 🙂
 
reklama
A tu moj kropek 😍
 

Załączniki

  • b39c3c25-ed7b-4ffa-8ccf-33b80486b927.jpeg
    b39c3c25-ed7b-4ffa-8ccf-33b80486b927.jpeg
    35,2 KB · Wyświetleń: 53
Do góry