reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Nie stresuj się, czasem naprawdę wystarczy dzień/dwa aby serduszko się pojawiło. Dlatego też lekarze zalecają, aby na pierwszą wizytę iść koło 7 tygodnia jeśli nie ma żadnych problemów - aby się niepotrzebnie nie stresować. ☺️
Dziękuję Kochana ❤️więc chyba poczekam do 22.07 skoro widział mnie wczoraj to chyba wie co robi mówiąc abym przyszła dopiero 22.07 wtedy już będzie pewność co i jak bo zaczni się 7 tydzień 🙂
 
Cześć dziewczyny, dziś przyszłam do Was się wyżalić 😔
Dziś rano pojawiło się u mnie plamienie 🥺 rano poleciałam odrazu na usg, nie ma jeszcze serca, nie ma krwiaka, nie ma zidentyfikowanego powodu dla którego plamiłam, ale wkręciłam sobie najstraszniejsze ze scenariuszy- skądś krew się bierze 😔

Na dziś lekarka powiedziała mi, ze z pomiarów zarodka nie może powiedzieć żeby z ciążą było coś niewłaściwie, ale i nie może zapewnić mnie ze jest ok. Najbliższe dni pokażą 🥺

Jestem kłębkiem nerwów, wzięłam w pracy urlop na żądanie i nie mogę znaleźć sobie miejsca 🥺 za 2 dni mam wizytę u mojej lekarki, dziś byłam u jakiejś przypadkowej, trzymajcie proszę kciuki 🍀
 
Cześć dziewczyny, dziś przyszłam do Was się wyżalić 😔
Dziś rano pojawiło się u mnie plamienie 🥺 rano poleciałam odrazu na usg, nie ma jeszcze serca, nie ma krwiaka, nie ma zidentyfikowanego powodu dla którego plamiłam, ale wkręciłam sobie najstraszniejsze ze scenariuszy- skądś krew się bierze 😔

Na dziś lekarka powiedziała mi, ze z pomiarów zarodka nie może powiedzieć żeby z ciążą było coś niewłaściwie, ale i nie może zapewnić mnie ze jest ok. Najbliższe dni pokażą 🥺

Jestem kłębkiem nerwów, wzięłam w pracy urlop na żądanie i nie mogę znaleźć sobie miejsca 🥺 za 2 dni mam wizytę u mojej lekarki, dziś byłam u jakiejś przypadkowej, trzymajcie proszę kciuki 🍀
Musi być dobrze, trzymam kciuki ❤️
 
Cześć dziewczyny, dziś przyszłam do Was się wyżalić 😔
Dziś rano pojawiło się u mnie plamienie 🥺 rano poleciałam odrazu na usg, nie ma jeszcze serca, nie ma krwiaka, nie ma zidentyfikowanego powodu dla którego plamiłam, ale wkręciłam sobie najstraszniejsze ze scenariuszy- skądś krew się bierze 😔

Na dziś lekarka powiedziała mi, ze z pomiarów zarodka nie może powiedzieć żeby z ciążą było coś niewłaściwie, ale i nie może zapewnić mnie ze jest ok. Najbliższe dni pokażą 🥺

Jestem kłębkiem nerwów, wzięłam w pracy urlop na żądanie i nie mogę znaleźć sobie miejsca 🥺 za 2 dni mam wizytę u mojej lekarki, dziś byłam u jakiejś przypadkowej, trzymajcie proszę kciuki 🍀
Po pierwsze - wdech i wydech. Spokojnie. To wcale nie musi nic złego oznaczać. Czy krew była świeża, żywa? Nie masz może nadżerki?
 
Dziękuję Kochana ❤️więc chyba poczekam do 22.07 skoro widział mnie wczoraj to chyba wie co robi mówiąc abym przyszła dopiero 22.07 wtedy już będzie pewność co i jak bo zaczni się 7 tydzień 🙂
Lekarz na pewno wie co robi, według mnie dobrze, że czekasz do 22.07. Oczywiście jeśli masz być przez te dwa tygodnie kłębkiem nerwów to idź wcześniej, ale jeśli nic się nie dzieje, to chyba nie ma sensu iść wcześniej. 🙈
 
reklama
Po pierwsze - wdech i wydech. Spokojnie. To wcale nie musi nic złego oznaczać. Czy krew była świeża, żywa? Nie masz może nadżerki?
Nie mam nadżerki, to mnie właśnie martwi ze lekarka nie znalazła źródła krwawienia. Krew była brązowa, to nawet za dużo powiedziane - był to śluz podbarwiony na brązowy kolor.

Staram się być dobrej myśli, dostałam luteinę i odliczam dni do środy, mam nadzieje uspokoić się po spotkaniu ze swoją lekarką, której ufam 😔
 
Do góry