reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Witam wszystkie nowe mamusie 🙂 zycze cudownych 8 miesiecy.
Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty 🙂

Ja dziś wyspana ale męczą mnie mdłości.. jestem głodna a nic w siebie nie mogę wcisną .
 
reklama
Byłam wcześniej w sobotę i w poniedziałek tydz temu i bym przyrost jak dobrze pamiętam 174% chce zobaczyć teraz jak wygląda sytuacja i druga zrobievw czwartek chyba że dziś będzie dość wysoka i mnie to uspokoi bo wizyta w piątek. Wyniki o 14 nietrzeba dlugo czekac
i jak badalas bete? Jaki wynik?
 
Cześć, chciałam się przywitać ;)
U mnie pozytywny test w niedziele - ale robiony tydzien po miesiączce 🙈 Nie testowałam wcześniej bo wydawało mi się, że miałam kolejny bezowulacyjny cykl.

Jestem po 2 poronieniach zatrzymanych, potem przez rok leczyłam zrosty wewnątrzmaciczne i miałam 3 histeroskopie. Dopiero od aktualnego cyklu mieliśmy wrócić do starań, a tu falstart i dwie kreski 🥰
Beta z poniedziałku - 2700, czekam na progesteron i 11.07 mam wizytę.
Cześć, witamy Cię serdecznie na pokładzie❤️
Witam wszystkie:)
U mnie ciaza potwierdzona (5t+3d) tetno już bylo widoczne na usg w poniedziałek. Długą drogę przeszliśmy żeby się udało, jestem po zabiegach, mam stwierdzone PCOS przy czym nie mialam praktycznie cykli owulacyjnych. Zajelo nam to prawie 4 lata ale wkońcu się udało i to w najmniej oczekiwanym momencie :) miałam trochę stresu z 7 letnim synem, trochę zmian w pracy, jeszcze wyjazd męża za granicę, a tu nagle taki szok jak zobaczyłam 2 grube kreski :)
również witamy, mamy pierwsze serduszko na pokładzie 🥰 cudnie 🍀

Czekamy na wieści od @Sylwia 7 ♹ 🕖 ✊🏻🍀
 
i jak badalas bete? Jaki wynik?
Tak 15356 jak dobrze pamiętam kartka w aucie została mam nadzieję że dobrze średni przyrost wyliczyło 98 % i teraz się zastanawiam czy ok bo jak robilam tydz temu to przyrost po 48 h był 174 % fiksuje. Co myślicie?
 
Tak 15356 jak dobrze pamiętam kartka w aucie została mam nadzieję że dobrze średni przyrost wyliczyło 98 % i teraz się zastanawiam czy ok bo jak robilam tydz temu to przyrost po 48 h był 174 % fiksuje. Co myślicie?
Piekna beta❤️Ja myślę, że jest ok, beta po przekroczeniu 1000 już będzie wolniej wzrastać :)
 
reklama
Do góry