reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
To tu mi wyszło 8 marca 🤔 ciekawe czy lekarz będzie tego samego zdania 🙂
Będę to uzupełniać na bierząco, tak tylko chcę zebrać listę dziewczyn, aby było nam się ewentualnie łatwiej połapać kto kiedy gdzie 😁
Dodatkowo traktuje to jako część mojej manifestacji - może jeśli zaangażuje się w wątek, to faktycznie wytrwam do marca 🙈😅
 
Będę to uzupełniać na bierząco, tak tylko chcę zebrać listę dziewczyn, aby było nam się ewentualnie łatwiej połapać kto kiedy gdzie 😁
Dodatkowo traktuje to jako część mojej manifestacji - może jeśli zaangażuje się w wątek, to faktycznie wytrwam do marca 🙈😅
Nie ma innej opcji☺️. Pierwsze afirmacja teraz manifestacja- brzmi jak dobry plan 😁
 
Testy różnią dwa dni :) jestem na urlopie i już nie zamierzam testować :)
 

Załączniki

  • IMG_3424.jpeg
    IMG_3424.jpeg
    69,1 KB · Wyświetleń: 67
reklama
Do góry