reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Cześć, ja dziś mam pechowy dzień słuchajcie... Coś sobie w kolano zrobiłam , coś mi w nim przeskoczyło 😵‍💫 zastanawiam się czy dam radę jutro normalnie chodzić... Narazie boli przy chodzeniu, raczej też chyba nie mogę tego niczym smarować na opuchnięcie ?
 
Cześć, ja dziś mam pechowy dzień słuchajcie... Coś sobie w kolano zrobiłam , coś mi w nim przeskoczyło 😵‍💫 zastanawiam się czy dam radę jutro normalnie chodzić... Narazie boli przy chodzeniu, raczej też chyba nie mogę tego niczym smarować na opuchnięcie ?
Proponuję trochę zimnych okładów i odciążenie (czyli po prostu pooszczędzaj trochę tę nogę)
 
reklama
Cześć, u nas dziś aktywnie - byliśmy z narzeczonym na rowerach 🙈 miło było się poruszać po dłuższej przerwie, liczę że dzięki drobnej aktywności w końcu zejdzie ze mnie ta woda 😂
Jutro powtórka, trzeba korzystać póki pogoda sprzyja 🥰
 
Do góry