reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Hej, hej trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty 🙂
Co do jedzenia to jem tak nie wiele ze staram sie jesc to na co mam ochote, najlepiej mi wchodzi kanapka z serkiem topionym i zupy 🙂
 
reklama
Coś mnie podkusiło zbadać jeszcze wczoraj proga i spadł mi strasznie, aż do 16.8 😢 któraś z was miała tak niski poziom? Kojarzę, że chyba były takie osoby. Koniecznie muszę dziś ogarnąć lekarza, żeby wystawił mi receptę. Mam nadzieję, że się uda. Wizytę miałam mieć dopiero w czwczwartek
W zeszłym tyg miałam spadek na 13.8, dziewczyny mnie tu uspokoiły 🫶 a po konsultacji z lekarzem dostałam progesteron i jest wszystko okej 😊
Cześć dziewczyny, trochę Was podczytuje, ale mało się udzielam, bo mdłości 🤢 Ja się wczoraj zapomniałam i jadłam owoce prosto z krzaka 🤦‍♀️
Oooo masz, właśnie mnie uświadomiłaś, ja też poziomki z krzaka zajadałam 🙈
 
Witajcie 🫶 współczuję wszystkim dziewczynom mdłości- mnie póki co jakoś magicznie to omija, raz tylko miałam epizod, że skończyło się na wymiotach ale to była gruba akcja o której wolicie nie wiedzieć 🙈🤮
Powodzenia dla dziewczyn wizytujących dziś❤️ trzymamy kciuki i czekamy na dobre wiadomości🥰
Ja też jakoś radykalnie nie podchodzę do tego co jem, wiadome unikam serów pleśniowych, surowego mięsa, kiełków, alkoholu - choć nie powiem mam ochotę na zimne piwko w taki upał 🤣 a tu drugie lato z rzędu bez 😆 nie jem też mocno wzdymajacych rzeczy bo po nich ciężko się czuje. Generalnie nie odrzuca mnie od jedzenia- choć trochę szkoda bo wciąż mam nadprogramowe 4kg więcej z poprzedniej ciąży i chyba prędko tego nie zrzucę🫣 najbardziej smakują mi kanapki z mozzarella, szynka i papryka albo pomidorem, jajecznica też wchodzi jak złoto, na obiad mięcho najlepiej, no i niezmiennie moje ukochane lody❤️
 
Mi śmierdzi wszystko to co pachnie 🤣 wszystkie perfumy, dezodoranty, świeczki zapachowe. Nic nie mogę wąchać bo mam wrażenie, że się zaraz uduszę. A co do kawy to też mnie od niej odrzuciło 🤨 ja dobrze nie wstałam już kawę piłam, jechałam do pracy to od razu 2 :) a teraz nie pije w ogóle. Zrobiłam raz jak mnie głowa bolała to znowu mnie samym zapachem zabiła 🤢🤮
Ja dalej kawę pije I mi super smakuje;) zawsze piłam ze 3-4 dziennie, teraz pije jedna rano i jak jest bardzo źle to czasami 2 wejdzie.
Od niczego mnie nie odrzuca, objawow nke mam żadnych 😝 ale też u mnie dzisiaj 4+5. A wam kiedy się zaczęły te wszystkie objawy?
 
reklama
Cześć dziewczyny, po krótkiej nieobecności tutaj wracam☺️ Byłam na małym urlopie żeby oczyścić głowę i było cudownie ale oczywiście bez stresu się nie obyło 😬 Piersi całkiem przestały boleć, mdłości mniejsze, jedynie boli mnie podbrzusze a wczoraj wieczorem dostałam małego plamienia. Ale byl
Stosunek rano a popołudniu basen wiec tłumacze sobie ze to może być przyczyna, a moje zanikające objawy są z tego ze ciało przyzwyczaiło się do ciąży, tak sobie tłumacze😂 Dzisiaj 7+4, wizyta o 11:30, stresuje się ogromnie ale liczę ze wszystko jest dobrze 🫣🥹
 
Do góry