reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Ja pitolę, przeziębiłam się znowu :/ leci z nosa jak szalone (a ekipa w domu mniej lub bardziej chora)
Macie jakieś sprawdzone leki, co mnie trochę poratują? (do lekarza nie mam co dzwonić bo usłyszę, że sok z malin muszę pić...)
 
Witam was dziewczyny, mamy zarodek 6mm i serduszko 🥹💜 plamienia i krwawienia nie wiadomo skąd🙈Ale wszystko rozwija się książkowo wiec oby tak dalej, dostałam tez cały pakiet badań do zrobienia ☺️dzisiaj 6+4, następna wizyta za tydzień, 25.07 na założenie karty ciąży 🙈
Super 🥰❤️❤️
 
Witam was dziewczyny, mamy zarodek 6mm i serduszko 🥹💜 plamienia i krwawienia nie wiadomo skąd🙈Ale wszystko rozwija się książkowo wiec oby tak dalej, dostałam tez cały pakiet badań do zrobienia ☺️dzisiaj 6+4, następna wizyta za tydzień, 25.07 na założenie karty ciąży 🙈
Pięknie! Oby tak dalej 💪💪💪
 
Dziewczyny ostatnia beta jaką robiłam w pt wynosiła 214 dziś była z córeczką na badaniach i sama też sobie zrobiłam bete i wyniosła 1790 jak porównywałam z beta która rosła podczas ciąży z córeczką to była o wiele większą bo kolejno co dwa dni 265-1003-3450 wiem że moje obecne wyniki nie zachowały odpowiedniego odstępu czasowego ale z obliczeń wynika że przyrost jest dużo niższy niż w poprzedniej ciąży wiadomo powtórzę wynik w Czwartek ale już mam jakieś złe myśli zwłaszcza że nadal nie mam żadnych objawów ciążowych
 
I to jest świetne na tym forum.
Są tu osoby świeżo po 20stce, są osoby przed 40stką , wykształcone, mniej wykształcone, z miasta, ze wsi. Niektóre są po przejściach, inne nie. Dla jednych jest to któraś z kolei ciąża , dla innych pierwsza .
A wszystkie traktujemy siebie równo, bez wyjątków. Każda każdą wspiera, nie ocenia.
Można liczyć na Wasze wsparcie bez względu na wszystko. To jest najlepsze 😍
Oby tak było już do końca :)
Ooo myślałam że ja tak zapuściłam chatę 😀
Dzisiaj lodówkę myłam. Firany prałam.
Wczoraj łóżka.
Mąż mi wczoraj odstawiał meble bo mi śmierdzi wszystko 😀
Tak jak nie miałam żadnych objawów tak od wczoraj rana mam wszystkie, senność, bol piersi, mdlosci ( od wczoraj rana wymiotuje ), wrażliwość na zapachy 🫥
Ja w poprzedniej miałam taką wrażliwość na zapachy właśnie, ale te znajome domowe mnie nie ruszały aż tak, także współczuje 🙈
Dziewczyny ostatnia beta jaką robiłam w pt wynosiła 214 dziś była z córeczką na badaniach i sama też sobie zrobiłam bete i wyniosła 1790 jak porównywałam z beta która rosła podczas ciąży z córeczką to była o wiele większą bo kolejno co dwa dni 265-1003-3450 wiem że moje obecne wyniki nie zachowały odpowiedniego odstępu czasowego ale z obliczeń wynika że przyrost jest dużo niższy niż w poprzedniej ciąży wiadomo powtórzę wynik w Czwartek ale już mam jakieś złe myśli zwłaszcza że nadal nie mam żadnych objawów ciążowych
Dlatego ja nawet nie robię bety, testy wyszły pozytywne, czuje się dobrze, jak będzie się coś działo nie tak to pójdę do lekarza, albo podjadę na sor, nie chce się nastawiać za bardzo pozytywnie ani też negatywnie więc co ma być to będzie. Kieruje się też tym co w poprzedniej ciąży 😜
 
Dziewczyny ostatnia beta jaką robiłam w pt wynosiła 214 dziś była z córeczką na badaniach i sama też sobie zrobiłam bete i wyniosła 1790 jak porównywałam z beta która rosła podczas ciąży z córeczką to była o wiele większą bo kolejno co dwa dni 265-1003-3450 wiem że moje obecne wyniki nie zachowały odpowiedniego odstępu czasowego ale z obliczeń wynika że przyrost jest dużo niższy niż w poprzedniej ciąży wiadomo powtórzę wynik w Czwartek ale już mam jakieś złe myśli zwłaszcza że nadal nie mam żadnych objawów ciążowych
Myślę, że ten przyrost jest jak najbardziej ok. Zakładając, że beta powinna się podwajać co dwa dni, to jesteś w normie. Bo jak w pt miałaś 214, to w niedzielę, powinno być 428, a we wtorek 856. Ty masz 1790, czyli bardzo przyzwoity przyrost. Nie ma co się martwić na zapas 😊 i ciąża ciąży nie równa, nawet jeśli przyrost jest niższy niż w poprzedniej, ale nadal w normie, to myślę, że na ten moment nie ma się czym przejmować
 
Witam was dziewczyny, mamy zarodek 6mm i serduszko 🥹💜 plamienia i krwawienia nie wiadomo skąd🙈Ale wszystko rozwija się książkowo wiec oby tak dalej, dostałam tez cały pakiet badań do zrobienia ☺️dzisiaj 6+4, następna wizyta za tydzień, 25.07 na założenie karty ciąży 🙈
Cudowne wieści! Gratulacje🥰
 
reklama
Oby tak było już do końca :)

Ja w poprzedniej miałam taką wrażliwość na zapachy właśnie, ale te znajome domowe mnie nie ruszały aż tak, także współczuje 🙈

Dlatego ja nawet nie robię bety, testy wyszły pozytywne, czuje się dobrze, jak będzie się coś działo nie tak to pójdę do lekarza, albo podjadę na sor, nie chce się nastawiać za bardzo pozytywnie ani też negatywnie więc co ma być to będzie. Kieruje się też tym co w poprzedniej ciąży 😜
Ja dokładnie zrobiłam tak samo jak Ty bo uznałam, że po dwóch stratach czas teraz totalnie rzucić na luz. Zrobiłam tylko jeden test kilka dni po tym jak okres się nie pojawił ( zaznaczę, że tym razem nawet przez myśl mi nie przeszło, ze mogę być w ciązy bo gadaliśmy z mężem, że dajemy sobie spokój, że skoro tamte dwie straciłam to znaczy, że nie jest już nam dane. Totalnie odpuściliśmy.) Nie zrobiłam ani razu bety a wcześniej latałam co chwile do laboratorium. Poczekałam do 6+ 1 i poszłam do lekarza a tam 4 mm zarodek z bijącym serduszkiem😊
 
Do góry