reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

A ja dziś wypiłam kawę bo bez niej jestem taka senna i nie wiem czy dojdę do lekarza 🤮🤮🤮 nie wiem czemu tyle czekam na wyniki. Zawsze miałam tego samego dnia koło południa :/ ogólnie dziś się fatalnie czuje. Nie wiem czy to może przez stres spowodowany wizytą. Ale czuje, że ledwo chodzę
 
reklama
A ja dziś wypiłam kawę bo bez niej jestem taka senna i nie wiem czy dojdę do lekarza 🤮🤮🤮 nie wiem czemu tyle czekam na wyniki. Zawsze miałam tego samego dnia koło południa :/ ogólnie dziś się fatalnie czuje. Nie wiem czy to może przez stres spowodowany wizytą. Ale czuje, że ledwo chodzę
Na pewno stres robi swoje. Ja też się denerwuje jaką przyjdzie beta
 
Dziewczyny, a orientujecie się jak często lekarze zalecają robić betę? Jestem przed wizytą i nie wiem czy olać do wtorku (dziś sprawdzam przyrost po 3 dniach od pierwszej) czy wręcz przeciwnie i są jakieś zalecenia :)
 
Dziewczyny, a orientujecie się jak często lekarze zalecają robić betę? Jestem przed wizytą i nie wiem czy olać do wtorku (dziś sprawdzam przyrost po 3 dniach od pierwszej) czy wręcz przeciwnie i są jakieś zalecenia :)
To chyba zależy. 1sza beta na potwierdzenie ciąży, 2 - czy przyrasta a potem to chyba zależy. Ja bym nie robiła drugi raz gdybym nie miała plamień. I już nie mam zamiaru robić bo to tylko miesza w głowie. Człowiek się tylko naczyta tych internetów a mądrzejszy nie jest.
A są też takie panie co robią bete zero razy i też OK :)
 
Dziewczyny, a orientujecie się jak często lekarze zalecają robić betę? Jestem przed wizytą i nie wiem czy olać do wtorku (dziś sprawdzam przyrost po 3 dniach od pierwszej) czy wręcz przeciwnie i są jakieś zalecenia :)
Ja się akurat spotkałam z czymś takim, że lekarze w ogóle nie zalecają robienia bety bez jakiś konkretnych wskazań. 🤷🏼‍♀️
A tak to sens jest robić będę co 48h lub 72h tak naprawdę ☺️
 
Ja się akurat spotkałam z czymś takim, że lekarze w ogóle nie zalecają robienia bety bez jakiś konkretnych wskazań. 🤷🏼‍♀️
A tak to sens jest robić będę co 48h lub 72h tak naprawdę ☺️
To super! Czyli po dzisiejszych wynikach jak będą ok, mogę już odpuścić i we wtorek spokojnie iść na wizytę bez kolejnego kłucia :)
 
reklama
No ja plamie lekko na brązowo od wczoraj, bo na fotelu podczas pobierania cytologii zaczęłam lekko krwawić bo mówił że mam nadżerkę i dlatego przy badaniu puściło.
Moje usg z wczoraj. Martwi mnie ten mały pecherzyk ale mam nadzieję że się później unormuje wszystko Zobacz załącznik 1546411
A jakiej wielkości masz pęcherzyk? I ten ciążowy i żółtkowy?
 
Do góry