reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Ja miałam na 8:05, jestem po☺️ Uspokojona w końcu😂 mam piękny pęcherzyk z ciałkiem żółtym, następna wizyta za tydzień żeby zobaczyć serduszko i zlecić badania 😭😍 a za 2 tyg założymy kartę ciąży, Boże tak bardzo się cieszę ze wszystko jest w porządku🥰 Oczywiscie nadal mam mała zmianę w postaci torbieli na jajniku ale mam ją już od 3 miesięcy, lekarz stwierdził ze jeśli sama się nie wchłonie to wytną mi ja przy cc, ponieważ ze względu na wrodzona wadę serca już mi zapowiedział cesarkę oraz badanie serduszka dziecka jeszcze jak będę w ciąży. Przedstawiam Wam mojego kropka🥹😂🥰
Super, niech kropek pięknie rośnie ❤️ Cieszę się, że ta torbiel jest niegroźna ☺️
Czyli kolejna wizyta jest 18.07? 🙈
Tak na 7:50🙈
 
reklama
Ja miałam na 8:05, jestem po☺️ Uspokojona w końcu😂 mam piękny pęcherzyk z ciałkiem żółtym, następna wizyta za tydzień żeby zobaczyć serduszko i zlecić badania 😭😍 a za 2 tyg założymy kartę ciąży, Boże tak bardzo się cieszę ze wszystko jest w porządku🥰 Oczywiscie nadal mam mała zmianę w postaci torbieli na jajniku ale mam ją już od 3 miesięcy, lekarz stwierdził ze jeśli sama się nie wchłonie to wytną mi ja przy cc, ponieważ ze względu na wrodzona wadę serca już mi zapowiedział cesarkę oraz badanie serduszka dziecka jeszcze jak będę w ciąży. Przedstawiam Wam mojego kropka🥹😂🥰 czy któraś może mi powiedzieć który pomiar to wielkość pęcherzyka ?😂
Super wiadomosc 🙂 wydaje mi sie ze te cyferki przy 2 to wymiary pecherzyka
 
Ja miałam na 8:05, jestem po☺️ Uspokojona w końcu😂 mam piękny pęcherzyk z ciałkiem żółtym, następna wizyta za tydzień żeby zobaczyć serduszko i zlecić badania 😭😍 a za 2 tyg założymy kartę ciąży, Boże tak bardzo się cieszę ze wszystko jest w porządku🥰 Oczywiscie nadal mam mała zmianę w postaci torbieli na jajniku ale mam ją już od 3 miesięcy, lekarz stwierdził ze jeśli sama się nie wchłonie to wytną mi ja przy cc, ponieważ ze względu na wrodzona wadę serca już mi zapowiedział cesarkę oraz badanie serduszka dziecka jeszcze jak będę w ciąży. Przedstawiam Wam mojego kropka🥹😂🥰 czy któraś może mi powiedzieć który pomiar to wielkość pęcherzyka ?😂
Super, gratulacje ❤️
 
Mi cały czas robi mąż 🤭 ale nie wiem czemu mam tylko małych siniaczkow w miejscu ukłuć. Nigdy aż tak nie miałam... Może już za dużo zrostów tam jest ehhh
Ja wyjeżdżam sama na weekend wiec musiałam się podjąć tego wyzwania :) ale nie jest źle robić je samodzielnie :)
A używasz neoparin czy clexane?
 
Coś mnie ostatnio tutaj mało, ale potrzebowałam się trochę wyciszyć 🙂 ale cały czas czytałam co u Was dziewczyny słychać i gratuluję pierwszych serduszek i wszystkich wizyt 🥰 mnie jakoś dopadło czarne myślenie, stąd moją nieobecność tutaj. W sobotę miałam iść na kolejną betę, ale nie poszłam, bo już myśli "a co jak" teraz siedze z telefonem i próbuje się odważyć, żeby umówić się na wizytę jeszcze przed naszym wyjazdem na urlop (nienawidzę rozmawiać z obcymi przez telefon i zastanawiam się czy to ma wogole sens).
 
reklama
Ja miałam na 8:05, jestem po☺️ Uspokojona w końcu😂 mam piękny pęcherzyk z ciałkiem żółtym, następna wizyta za tydzień żeby zobaczyć serduszko i zlecić badania 😭😍 a za 2 tyg założymy kartę ciąży, Boże tak bardzo się cieszę ze wszystko jest w porządku🥰 Oczywiscie nadal mam mała zmianę w postaci torbieli na jajniku ale mam ją już od 3 miesięcy, lekarz stwierdził ze jeśli sama się nie wchłonie to wytną mi ja przy cc, ponieważ ze względu na wrodzona wadę serca już mi zapowiedział cesarkę oraz badanie serduszka dziecka jeszcze jak będę w ciąży. Przedstawiam Wam mojego kropka🥹😂🥰 czy któraś może mi powiedzieć który pomiar to wielkość pęcherzyka ?😂
Hej ale super bardzo się cieszę, że wszystko dobrze🥰 jak dobrze, widzę to zmierzony jest pęcherzyk żółtkowy, który wynosi 3,6 mm tak wiec bardzo ładnie 😊
 
Do góry