reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
ja po wizycie, dziś beta powyżej 15tys. Progesteronu 10,9
Na USG niestety za dużo jeszcze nic nie widać. Lekarz mi mówił że za wcześnie jeszcze trochę oczywiście jajo jest mówi że coś tam widać ale nie dokładnie. Wypisał mi lek na wyjazd duphaston. Powiedział że mogę go sobie dziś wziąć jak czuje niepokój a mogę dopiero jak plamienie. Zależy ode mnie.
Trochę się zawiodłam że nic nie widać czy to możliwe dziś jest 5+2
u mnie przy 5+4 sam pęcherzyk
 
ja kawy nigdy nie pilam bo nie lubie, za to herbat wypijalam nawet 5 dziennie 🙈 a teraz jedej nie dopijam bo nie daje rady


Tak mi mowili 🙂 ja schodzilam stopniowo jak mialam 2 tab na dzien to pozniej bralam 1 i dopiero za jakis czas wogole.
Ile lekarzy tyle opinii :p w każdym razie mi się udało lub jestem przykladem,że nagłe odstawienie duphastonu z końcem 1 trymestru nic nie szkodzi :D
 
reklama
Do góry