reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Wątek będzie dopiero tworzony na dniach :)
Wszystkie chętne babeczki będą wciągnięte 🥰
A ok, bo już myślałam że przegapiłam :D Powiem Wam, że jestem od wczoraj w takiej euforii ciążowej jak nigdy 😅 Kupiliśmy ten fotelik, kupiłam sobie kurtkę ciążową i rajstopy (bo ja w drugiej ciąży więc już mam brzuch, w pierwszej do połowy chodziłam w normalnych spodniach). I wreszcie czuję się w ciąży :D
Cześć, odzywam się pierwszy raz, choć zaczytuje się w waszych historiach już trochę dłużej :-) to moja 4 ciąża, ale mam za sobą 3 poronienia, dlatego trochę zwlekałam z oderwaniem się. tez chciałabym dołączyć do tego wątku prywatnego, oczywiście aktywnie ;-)
Strasznie mi przykro z powodu Twoich strat. Trzymam kciuki, żeby tym razem ciąża była spokojna i bezproblemowa :)
 
reklama
Tak myślę że na początku naszego wątku prywatnego możemy trochę o sobie opowiedzieć, bo wierzę że trochę informacji nam uciekło.
Możemy zacząć od: imię, wiek, miejscowość, planowany termin porodu, płeć + imię i np informacje jak ktoś już ma bobaski :)
I można będzie to przypiąć do nicku każdej z nas na pierwszej stronie o ile tak się da 🙂
 
Mam takie pytanie-kiedy zaczynacie kompletować wyprawkę? Ja bym chciała zacząć jak najszybciej, żeby sobie wszystko po kolei, na spokojnie kupić i nie wydać na raz milionów monet. I jeśli już, to od czego zaczynacie? Nie chciałabym sobie zagracic mieszkania na kilka miesięcy, bo pokój zaplanowałam zrobić i tak na początku lutego. Na razie kupiłam tylko czapeczkę, w neutralnym kolorze, bo i tak chce iść w brązy i beze i ogólnie stonowane kolory na początek. Ale czy warto już kupować jakieś ubranka, kocyki, śpiworki, itd?
 
Mam takie pytanie-kiedy zaczynacie kompletować wyprawkę? Ja bym chciała zacząć jak najszybciej, żeby sobie wszystko po kolei, na spokojnie kupić i nie wydać na raz milionów monet. I jeśli już, to od czego zaczynacie? Nie chciałabym sobie zagracic mieszkania na kilka miesięcy, bo pokój zaplanowałam zrobić i tak na początku lutego. Na razie kupiłam tylko czapeczkę, w neutralnym kolorze, bo i tak chce iść w brązy i beze i ogólnie stonowane kolory na początek. Ale czy warto już kupować jakieś ubranka, kocyki, śpiworki, itd?
Warto bo inflacja się nie zatrzyma 🤣 w poprzedniej ciąży tez marcowej kupiłam wózek w listopadzie i wszyscy się pukali w czoło, ale już po nowym roku był 2 tys droższy ;p
 
reklama
Wózek planuje kupić używany, zastanawiałam się nawet, czy by już czegoś nie zacząć szukać. 🤔 W sumie wszystko co się da, chce kupić używane. Wiadomo, że pewne rzeczy lepiej kupić nowe, np fotelik do samochodu, bo na tym się nie oszczędza, ale sporo rzeczy idzie kupić tanio i w dobrym stanie. Ostatnio siostra znalazła bujaczek w dobrym stanie z Fischer Price, bo ktoś wystawił pod śmietnik. Wzięła mi i wyprała i jak nowy 😆
 
Do góry