reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

u mnie to odpada bo w tej klinice w której przyjmuje lekarka wykonują inne badanie. Zresztą o tym co ona mi poleca zaczela mówić dopiero jak ja o to poprosiłam, także myślę że nie ma w tym żadnego interesu. Przed moja prośba o opinię, powiedziała tylko ze mogę takie badanie zrobić w klinice lub zdecydować się na inne i wtedy umawiam się już albo w laboratorium, albo część jest dostępna z domu (dojeżdżają i pobierają krew w domu). I żebyśmy sobie spokojnie poczytali. I że ważne żeby to był ukończony 10 tydzień. Takze troszke jej wierze, choć osobiście coś mi podpowiada to NIFTY PRO... ehhh no nic będę jeszcze myśleć 🙃
Haha, widzę że obie mamy ten sam problem :) brakuje mi głosu rozsądku w mojej głowie 😆
 
reklama
Dodatkowo z tym odsetkiem fałszywie negatywnych wyników też mi mówił mój lekarz zachwalając Sanco że ma najmniejszy ale co tu porównywać jak Sanco na ten moment było wykonanych ok 30 tys. A Nifty Pro ponad 5 mln... Więc bezsensowne jest porównywanie testów w takiej skali wykonanych badań... Poza tym gdyby Nifty faktycznie miało jakieś częstsze wyniki nieprawidłowe to nie oferowali by ubezpieczenia , bo to by im się nie opłacało. Żadna inna firma nie oferuje odszkodowania a równie dobrze może wykazać fałszywy wynik , bo jak każdy inny test typu Nipt jest testem przesiewowym i nigdy nie da gwarancji 100%. 🙂 No ale każdy ma prawo wybrać wedle własnego przekonania.
któreś badanie jeszcse tez oferuje ubezpieczenie, ale nie tak szerokie jak Nifty. A no i w nifty pokrywają koszty jeśli trzeba będzie wykonać badanie inwazyjne typu amnipunkcja (oczywiście do jakiejś tam kwoty, ale zawsze). Cały czas mam dylemat 🙃
 
Ja właśnie chodzę do pracy (praca przy biurku, doradca klienta) ale przez ten weekend mdłości Mnie pokonały. Więc chyba jestem zmuszona iść na L4, bo jedynie co mi na nie pomaga to sen i leżenie😀
Macie jakieś swoje sposoby na te dolegliwości? Co wam sprawiało ulgę? Ja powoli już mam dosyć. Gumy nawet nie pomagają :(
 
Ja właśnie chodzę do pracy (praca przy biurku, doradca klienta) ale przez ten weekend mdłości Mnie pokonały. Więc chyba jestem zmuszona iść na L4, bo jedynie co mi na nie pomaga to sen i leżenie😀
Macie jakieś swoje sposoby na te dolegliwości? Co wam sprawiało ulgę? Ja powoli już mam dosyć. Gumy nawet nie pomagają :(
podobno imbir pomaga (cukierki imbirowe, herbatka imbirowa lub po prostu swiezy/suszony imbir dodawany do napoju).
 
Ja właśnie chodzę do pracy (praca przy biurku, doradca klienta) ale przez ten weekend mdłości Mnie pokonały. Więc chyba jestem zmuszona iść na L4, bo jedynie co mi na nie pomaga to sen i leżenie😀
Macie jakieś swoje sposoby na te dolegliwości? Co wam sprawiało ulgę? Ja powoli już mam dosyć. Gumy nawet nie pomagają :(
a- I podobno ważne żeby jeśli malutkie porcje I dość często, tak żeby nie doprowadzać do zbytniego najedzenia albo głodu bo obie te sytuację potęgują zle samopoczucie.
 
reklama
Do góry