reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Ma

mam to samo, całą noc nie spałam… martwię się teraz czy wszystko Ok, przytłoczyły mnie te wczorajsze informacje i jeszcze mój były mąż wczoraj po kilku miesiacach bez słowa nagrał mi się na sekretarkę (to był płacz jego dziecka) i napisał mi smsa ze niechcący i przeprasza…
Nie wytrzymałam i mu pojechałam czy mu jeszcze mało i chce mnie wykończyć i dalej niszczyć, po tych kilkunastu wspólnych latach to troche szacunku i empatii dla tego co było ale widocznie gdzieś po drodze w swoim nowych życiu to zgubił. Zdradził mnie zrobił dziecko koleżance z pracy, wiec się rozwiodłam bo jak coś takiego wybaczyć (pisałam już o tym) wie jak pragnęliśmy dziecka, wie ze go nie mam i nagrywa mi swoje dziecko na sekretarkę? Dziwny przypadek…
Normalnie całą noc nie zmruzylam oka nie wiem jak zniosę kilkanaście godzin podróży dzisiaj, powrót do pracy w poniedziałek w stresie i czekanie na wizytę do czwartku, chyba ja będę próbować przełożyć :(
Tak... Nie rozumiem mieszania przez byłych w życiu. Ja taką próbę zaczepienia mnie po 3 latach od rozstania zignorowałem i dałam do zrozumienia, że ma się nie odzywać. Najlepiej uciąć takie znajomości.
Ehh ja jestem w podróży od 18.00 wczoraj. Jeszcze godzinka i będę w domu rodzinnym. Myślałam, że będę się gorzej czuła ale jest ok.
 
reklama
Dziewczyny właśnie dostałam wynik tsh 0,074. Gin mówiła, że powinien spaść na początku ciąży, ale tak niskiego chyba nigdy nie miałam. Któraś z was miała podobny pamietam, co na to lekarz? Ja biorę teraz euthyrox 25, może nie powinnam?
Ja mam 0,26 i mówiła że to super, a też się martwiłam. Beta HCG powinno obniżyć TSH, potem jak już łożysko przejmie kontrolę to może iść w drugą stronę.
 
Ja mam 0,26 i mówiła że to super, a też się martwiłam. Beta HCG powinno obniżyć TSH, potem jak już łożysko przejmie kontrolę to może iść w drugą stronę.
Dobrze wiedzieć, a ja się martwiłam dlaczego Tsh spadło, gdzie patrząc na poprzednie wzrosty byłam pewna, że się znowu podniesie. Nie biorę narazie leków.
7.07- 1.09
21.07- 1.87
04.08- 1.65
( * zaokrąglone, bo nie pamiętam dokładnie )
 
Ja dzisiaj zapisałam się na wizytę do jakiegoś innego ginekologa. U mojego wizyta dopiero 5 września, nie chce tyle czekać w niepewności czy wszystko ok. Miałam dzis tak masakryczne sny 😞 ciągle się budziłam zdenerwowana. Dzisiaj 9+4 i stres mega 😞 na dodatek rok temu miałam elektrokonizację szyjki macicy, wczoraj lekko zbadałam szyjkę i jest mega nisko i lekko otwarta. Wiem że nie powinnam badać, ale teraz mam dodatkowy stres, czy szyjka pozwoli na donoszenie ciąży:( jak okaże się, że będę musiała leżeć całą ciążę to nie wiem co zrobię. Dwójka dzieci sama się nie obsłuży, a maz wyjeżdża teraz na miesiąc, będzie wracał tylko w weekendy :( załamana jestem :(
 
Uważaj na siebie, dobrze że zapisałaś się na wcześniejszą wizytę, ale z doświadczenia wiem, że samemu jak się badamy nic to nie daje, niestety specjalistkami nie jesteśmy, może wszystko jest dobrze, a my kobiety w ciąży trochę jesteśmy przewrażliwione, a jeśli coś faktycznie będzie się działo, lekarz napewno wie co robić w takich przypadkach, aby było dobrze.
 
Dziewczyny noski do góry! Wiem ze nie jest łatwo I każda się martwi, do tego hormony które powielają na pewno poczucie niepokoju, ale musimy ile się da trzymać się tych dobrych myśli. Sama miewam dni kiedy jest to ciężkie, ale to nic- kazda z nas tak ma. Jeśli czujecie że coś Was przytłacza, zatrzymajcie się na chwilę, uspokójcie, zastanówcie się czy to ze bede teraz rozkminiac wszystkie możliwe czarne scenariusze cokolwiek zmieni? Czy mamy na to co się wydarzy jakikolwiek wpływ? Postarajcie się wyciszyć, może zribcie sobie dzien przerwy od forum, zróbcie dla siebie coś (może być nawet mała drobna rzecz) która sprawi Wam przyjemność. Oczywiście każda, nawet zła emocja jest ważna i mamy do niej prawo. Trzeba tylko dac jej upust, ale nie trzymać się jej kurczowo. Dać jej chwilę na bycie z nami, a pozniej trzeba powiedzieć STOP i ruszyc dalej bez niej. Bo to jest naprawdę bardzo baaardzo ważne. I dla nas i dla naszych maluszków. Dobrego dnia dziewczyny! Odpocznijcie dzisiaj 😘❤️❤️❤️
 
Ja
Tak... Nie rozumiem mieszania przez byłych w życiu. Ja taką próbę zaczepienia mnie po 3 latach od rozstania zignorowałem i dałam do zrozumienia, że ma się nie odzywać. Najlepiej uciąć takie znajomości.
Ehh ja jestem w podróży od 18.00 wczoraj. Jeszcze godzinka i będę w domu rodzinnym. Myślałam, że będę się gorzej czuła ale jest ok.
Normalnie bym zignorowała ale jak usłyszałam ta wiadomość na poczcie głosowej to nie wytrzymałam, pewnie tez hormony…
Ale już żadnego przepraszam ani nic z jego strony no kawał g…. 😞muszę się uspokoić bo to na pewno nic dobrego dla mnie 😉
Buziaki dziewczyny! 😘
 
reklama
Ja i z synem i teraz 2 tyg temu przeszłam mocne zapalenie gardła i zatok, jak od kilku lat nie choruje tak w obu ciążach takie kwiatki, dwóch różnych lekarzy prowadzi mi te obie ciąże i oboje mówili, że dla prawidłowej ciąży nie ma to znaczenia i żeby w przypadku złego zamopoczucia iść do lekarza bo jest dużo możliwości leczenia w ciąży :)
 
Do góry