reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Mam tego samego dnia wizytę. Będzie dobrze 😘
staram się być dobrej myśli 😌 wszystko układa się dobrze, ale ciężko wyzbyć się myśli i patrzenia na te ciąże przez pryzmat poprzedniej straconej 😢 chociaż już na te chwile zachodzimy dalej niż poprzednio to strach pozostaje czy z każdym badaniem będzie dobrze
 
reklama
Niestety przychodze do was z smutnymi wieściami 😭 serduszko przestało bić 😭 ciąża zatrzymała się na etapie 8+2 a powinniśmy mieć dzisiaj 9+4 😭 jesteśmy w rozpaczy, bardzo się cieszyliśmy z tej ciąży tym bardziej że udało nam się krótko po poronieniu pustego pęcherzyka 😭 doktor u której dzisiaj byłam namawiała mnie żebym przyjechała do niej do szpitala w niedziele na zabieg ale ja bym chciała poczekać do wtorku :(
bardzo mi przykro z powodu Waszej straty 🙁
 
Dziewczyny właśnie dostałam wynik tsh 0,074. Gin mówiła, że powinien spaść na początku ciąży, ale tak niskiego chyba nigdy nie miałam. Któraś z was miała podobny pamietam, co na to lekarz? Ja biorę teraz euthyrox 25, może nie powinnam?
Ja mam teraz tsh 0,06 i pisałam do endokrynolog - powiedziała ze jeśli się dobrze czuje tzn nie mam kołatań serca, biegunek, problemow z zasypianiem to mam zostać na tej dawcę która mam czyli 125 mg, przed ciąża miałam 88mg i tsh książkowe 1,3 jak odebrałam wynik bety potwierdzający ciąże to tsh miałam już 4, wiec zalecono mi od razu 125 mg, mam badan co 4 tygodnie i pisać maile, kolejne badanie będę robić jakoś za 2 tygodnie i wtedy zobaczę, podejrzewam ze urośnie to tsh 😉 a objawow nie mam żadnych z tego co napisała mi pani dr.
Najlepiej jakbyś skonsultowała to z lekarzem ale nie odstawiaj niczego na własna rękę 😘
 
Musisz lekko wyluzować,bo Ci puls skoczy i ciśnienie 🤗🙂
Ja miałam ciśnienie okey ostatnio na wizycie, ale puls 110 😳😂 tak się stresowałam …
Późno bo raz u gina prywatnego było słabo widać przez nadmiar luteiny dopochwowej a raz miałam pełny pęcherz i zbagatelizowal pomiary. Chodziłam równocześnie też na NFZ i tam lekarz zauważył że NT jest powiększone i już mnie nastraszyl że to źle rokuje ale myślałam że się pomylił bo prywatny mówił że ksiazkowa ciąża a to był dr nauk med. Dał skierowanie na prenatalne i tam niestety się okazało że serduszko przestało bić chwilę wcześniej bo wymiarami się zgadzało wszystko. Też potwierdził ze dziecko było chore. Musiałam go urodzić bo był za duży na samo lyzeczkowanie, ale akurat to do przezycia było, myślałam że będzie gorzej tzn ból fizyczny. I później w badaniach wyszło że triploidia 🥺 Niby lekarze mówią że to wada niezależna od nas i się raczej nie powtarza ale strach jest.


Jej! Mój fasolek też był taki wczoraj, tylko foty mi nie dał lekarz bo druknal jedna zamiast dwóch i musiał ją zachować do dokumentacji.

Moja mama to ma wyczucie, pytała mnie dziś czemu się nie odchudze bo chyba znów przytyłam 🤣 Nie wie o ciąży ale śmieszne to było hehe Planujemy powiedzieć po prenatalnych jak wszysyko będzie dobrze 😁 Do tego czasu muszę znosić te przykre uwagi 😉
Musisz raczej udawać ze Ci przykro 😂 bo wiem ze się cieszysz 😂
 
Ja mam czasami wyższą, dzisiaj na przykład do 37,3. Też biorę Duphaston.

I na przykład jest wynik, ze była trisomia 21?
Tak, ten test który ja robiłam badał chyba 9-10 najczęściej występujących wad plus określał płeć. Gdyby żadnej nie wykrył to w jego cenie robili badanie na trombofilie.
 
reklama
Niestety przychodze do was z smutnymi wieściami 😭 serduszko przestało bić 😭 ciąża zatrzymała się na etapie 8+2 a powinniśmy mieć dzisiaj 9+4 😭 jesteśmy w rozpaczy, bardzo się cieszyliśmy z tej ciąży tym bardziej że udało nam się krótko po poronieniu pustego pęcherzyka 😭 doktor u której dzisiaj byłam namawiała mnie żebym przyjechała do niej do szpitala w niedziele na zabieg ale ja bym chciała poczekać do wtorku :(
Strasznie mi przykro 😭 trzymaj się kochana 🖤
 
Do góry