reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Aaa, zapomniałam o tym. W tamtym tygodniu miałam USG piersi i okazało się że mam powiększony węzeł po prawej stronie, a na piersi jakąś zmiana, ale ten lekarz mówił że nie mam za bardzo się denerwować tym, więc jakos się nie denerwuje. Chyba też jestem przyzwyczajona, bo zawsze na USG mi coś wychodzi i już nie robi na mnie to jakiegoś wrażenia 😁
 
ja też mam taką damę ale nasza już seniorka 😍
Wow ile ma już lat ? 😊
Hej :)

Widzę, że rozmawiacie o zwierzętach. Ja też mam 3 letniego pieska, ale zawsze chcieliśmy z mężem by dziecko rosło wraz z szczeniakiem. Co sądzicie o takim pomyślę by po porodzie przygarnąć szczeniaka? Mąż bardzo by chciał, ale ja im dłużej o tym myślę tym mam więcej wątpliwości... Nie dość, że niemowlak to jeszcze szczeniak sikający wszędzie i 3-letni pies pewnie zazdrosny zarówno o dziecko jak i drugiego psa :D
Jak masz dom i możesz go wypuścić na ogród to temat do przemyślenia ale jak mieszkasz w bloku to nigdy bym takiego combo sobie nie zafundowała 😄.
Ja uważam, że to nie jest dobry pomysł. Fajnie jest mieć zwierzątko jak już dziecko może się nim "opiekować" i być świadome żeby nie sprawiać bólu. Często niestety widziałam jak małe dzieci ciągną te biedne zwierzęta za ogony, wkładają palce w oczy i generalnie są lekko mówiąc niedelikatne.
Taaaak. Dokładnie. Mój syn kota kilka razy pociągnął za ogon. Głaskał a potem z całej siły zaciskał rączki. Zawsze staramy się być krok przed ale nie zawsze się uda.
Na szczęście coraz więcej rozumie i już nie ciągnie za ogon tylko pokazuje palcem i mówi po swojemu "ogon". A paluszkiem dotyka główki.
Kot opracował sobie w domu schrony..a miałam takie przemyślenia, że pies nie wszedłby tam gdzie kot.
Jeszcze takie pytanko czy clotrimazolum miejscowo można w ciąży?
Krem tak
 
Ja jutro mam o 8.40 😬 z wynikami, wszystkie wyglądają ładnie, brzuch rośnie, więc stres ciut mniejszy, ale nadal...
No ja dopiero będę w przyszłym tygodniu robiła wszystkie wyniki :/ u mnie w miejscowości maja czas :p
Jeżeli wyniki ok, to myślę że nie masz się czym stresować:)
Ale wiem jak to jest sama się boję, tej wizyty.
Mam jeszcze urlop do końca tygodnia i zamiast myśleć zeby trwał jak najdłużej ja czekam az sie skończy zeby juz był ten wtorek 🤣
 
Co tyyyy, my postawiliśmy fotelik z dzieckiem, pies powąchał, polizał po czole. Zaraz karmienie cycem na narożniku i on obok dostał dentastixa i ze mną leżał, gdy dziecko mąż nosił bo się myłam to psu kopał piłeczkę
U nas też było podobnie, obwąchała dzidziusia, potem moj brzuch (ja po cc), przytulasy i przysmak. ☺️ Jak chodziliśmy sprawdzać jak synek spał, to chodziła z nami na zmianę, a jak tylko zapłakał, to przybiegała po nas. ☺️
 
reklama
Do góry