reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Dzięki dziewczyny.podchodze z niedowierzaniem. Do dopiero sam poczateczek, więc wszystko się może zdarzyć. Om 31 maja. Ja jestem kp, to mój trzeci cykl po porodzie. Trwały po ok dwa miesiące, a tu proszę 😁
 
My powiemy po 1 usg. Ostatnio też nikomu nie mówiłam i cieszyłam się, że nie muszę się tłumaczyć w trakcie poronienia. Ciężkie to było i łatwiej mi było o tym nie rozmawiać.
My też prawie nikomu nie mówiliśmy w poprzednich dwóch ciążach, które poroniłam właśnie też żeby tego nie przeżywać za każdym razem i się każdemu tłumacząc co się stało. I tym razem też raczej nie będziemy się spieszyć. Najlepiej jakby do porody prawie nikt by nie wiedział, ale nie da się tego ukryć;)
 
reklama
Do góry