reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

Hej dziewczyny, czy ma może wasze dziecko naczyniaka na ciele? Córeczka starsza również z tym się urodziła czy nawet wyszło po porodzie i znikło do roku. Ale było to w Holandii i nic nie kazali z tym robić , syn również ma i byłam dziś u lekarza pediatry i zaleciła wizytę u chirurga jeżeli chciałabym to leczyć. I sama nie wiem co zrobić wiadomo udam się na wizytę ale być może tak samo zniknie jak u córki, a wy coś z tym robicie jeżeli u któregoś z waszych maluszkoe też to jest? My mamy na palcu u lewej ręki
Hej. My mamy na stopie, między palcami. Wykwitł po porodzie i urósł, jest mięsisty. Ale nic nie robimy. Czekamy do roku. No chyba, że zacznie gwałtownie rosnąć czy się zmieniać to ruszymy do chirurga lub onkologa.
 
reklama
Hej Dziewczyny, wpadłam do Was z wątku październikowego z pytaniem. Jakie wózki kupilyscie i czy polecacie?
Mamy Adamex barletta 3 w1. Nie polecam nosidla -zwykle jakiś takie mało bezpieczne. Kupiliśmy dodatkowy fotelik i adaptery. Głęboki super sprawa - chociaż niedługo mój Mały wystawi z niego nóżki 😅 a spacerówka leży i czeka 🙂
Ogólnie wózek spoko(w sensie stelaża) jedyny minus że na polnych, nie utwardzonych drogach, trawnikach koła przednie słabo sobie radzą.
Jakbym ja miała drugi raz wybierać to osobno gondola a potem porządną spacerówkę i przede wszystkim porządne nosidło (fotelik) lepiej skupić się na spacerówce bo dłużej będzie służyć maluchowi niż goldola.
 
Hej Dziewczyny, wpadłam do Was z wątku październikowego z pytaniem. Jakie wózki kupilyscie i czy polecacie?
Ja mam jedo koda. Zakupiony dla pierwszej córki w 2017 roku, porządna duża głęboka gondola, spacerówka już mniej mi się podobała. Ale teraz np malutka w gondoli a starsza siostra jak nóżki bolą włazi pod gondole do torby, do tego kosza pod spodem i jadą obie :D i wózek to wytrzymuje
 
Dziewczyny musze się trochę pożalić. Moja mała właśnie przechodzi covid😕 Biedactwo meczy gorączka. Modlę się żeby jak najszybciej przeszło😔
 
Hej Dziewczyny, wpadłam do Was z wątku październikowego z pytaniem. Jakie wózki kupilyscie i czy polecacie?
My mamy Cavoe Osis. Wzięliśmy ze względu na to że jest bardzo lekki, stelaż składa się jedną ręką i można go nieść na ramieniu jak torebkę. Ale ogółem jestem średnio zadowolona, jest płytki więc mały mi nogi z niego wywala, do tego dziwnie długi i nie pasują standardowe prześcieradła 🤔 koła żelowe więc amortyzacji żadnej. Typowy miejski wózek. Mobilność i lekkość na tak ale drugi raz chyba wybrałabym jednak Muuvo Quick 3.0 nad którym się zastanawialiśmy
Dziewczyny musze się trochę pożalić. Moja mała właśnie przechodzi covid😕 Biedactwo meczy gorączka. Modlę się żeby jak najszybciej przeszło😔
Biedna ☹️☹️ trzymam kciuki żeby szybko z tego wyszła ❤️❤️
 
My mamy Cavoe Osis. Wzięliśmy ze względu na to że jest bardzo lekki, stelaż składa się jedną ręką i można go nieść na ramieniu jak torebkę. Ale ogółem jestem średnio zadowolona, jest płytki więc mały mi nogi z niego wywala, do tego dziwnie długi i nie pasują standardowe prześcieradła 🤔 koła żelowe więc amortyzacji żadnej. Typowy miejski wózek. Mobilność i lekkość na tak ale drugi raz chyba wybrałabym jednak Muuvo Quick 3.0 nad którym się zastanawialiśmy

Biedna ☹️☹️ trzymam kciuki żeby szybko z tego wyszła ❤️❤️
Ja mam muuvo quick 3.0. Ogólnie do miasta jest super. Jest lekki, łatwo się składa a na tym mi zależało. Jeśli chodzi o amortyzację na „trudniejszej” nawierzchni no to ona nie istnieje. Wózek ciężko się prowadzi po ścieżce w lesie czy takiej bardziej polnej jeśli są dziury itp. Wystarczy, że leży kamień (i to mały), patyk, szyszka i trzeba już włożyć dużo siły żeby wózek przejechał. Wiec do miasta jak najbardziej tak. Na wiejski teren - niekoniecznie łatwo się go prowadzi. No i zdecydowanie odradzam chromowaną ramę - dramat, byle puknięcie i wielka rysa. Mam ten wózek 4 miesiące w użyciu a rama wyglada jak po dwójce dzieci. Także do miasta wózek super, poza miasto do przemęczenia :)
 
reklama
Do góry