reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

U mnie włosy szybciej zaczęły rosnąć, a w miejscu bikini to masakra jakaś. Strasznie szybko. Z kondycja ciężko powiedzieć bo po myciu i wysuszeniu to sie robi busz na głowie🤦‍♀️
i szybciej mi się tluszczą.

Tak podobni córki odbierają urodę i U mnie to się sprawdza, co chwilę mam jakieś chrostki na twarzy w dziwnych miejscach 🤦‍♀️. Zazwyczaj mi taki jeden syfek wyskakiwał przed okresem teraz co miesiąc jest jakiś drobny wysyp.
Ogólnie naszczescie buzia mi nie popuchła jeszcze a podobno buzie lubia się bardziej zaokrąglić.
U mnie to właśnie jest odwrotnie. W pierwszej ciąży z synem bardzo dokuczał mi trądzik a teraz ma być dziewczynka i puki co jest Ok🙂 i oby tak zostało.
 
reklama
A ja się dzisiaj wybieram do okulisty, nigdy nie nosiłam okularów ale już od jakiegoś czasu czułam rozmazywanie się obrazu z daleka a w ciąży jeszcze gorzej. Wczoraj poszłam na bilans z córką, pani jej pokazuje z daleka obrazki na tej tablicy a mamusia kmini w głowie czy to koń czy kaczka 🤦😅😅I zapisałam się na badanie wzroku
 
A ja się dzisiaj wybieram do okulisty, nigdy nie nosiłam okularów ale już od jakiegoś czasu czułam rozmazywanie się obrazu z daleka a w ciąży jeszcze gorzej. Wczoraj poszłam na bilans z córką, pani jej pokazuje z daleka obrazki na tej tablicy a mamusia kmini w głowie czy to koń czy kaczka 🤦😅😅I zapisałam się na badanie wzroku
Oj mi też pogorszył się wzrok
 
A ja się dzisiaj wybieram do okulisty, nigdy nie nosiłam okularów ale już od jakiegoś czasu czułam rozmazywanie się obrazu z daleka a w ciąży jeszcze gorzej. Wczoraj poszłam na bilans z córką, pani jej pokazuje z daleka obrazki na tej tablicy a mamusia kmini w głowie czy to koń czy kaczka 🤦😅😅I zapisałam się na badanie wzroku
Ja też jestem zapisana do okulisty bo mam sporą wadę i mi się pogorszyła, ale podobno tak może być w ciąży a po ciąży może wrócić do normy 😁 dlatego ja się zbadam ale chyba nie będę wyrabiać nowych szkieł.
 
Oj mi też pogorszył się wzrok
Mi wyszły straszne dysproporcje...jak nigdy nie miałam okularów tak badanie komputerowe Wykazalo -1.75 i -2.25 ale mówi, że jak jestem w ciąży to dużo dają hormony. I zbadała tak bardziej ręcznie zakładała te szkiełka i stanęło jak na razie na -0.25 i -0.5 i kazała przyjść po zakończeniu karmienia na rzetelną diagnozę.
 
Czy ma już któraś z Was zdiagnozowaną cukrzycę ciążową? Macie jakieś szczególne objawy takie co niby objawia się nimi cukrzyca?
 
Hej dziewczyny, ja dziś po połówkowych, mało się odzywam ale podczytuje na bieżąco. Dziś na prenatalnych usłyszałam, ze mam centralne przodowanie łożyska.. czy któraś usłyszała taką informację od swojego lekarza w tym okresie ciąży? Puki co kategorycznie zakazał współżycia i to tyle. Ja nadal pracuje i dr tez nie widzi przeciwwskazań . Ale im więcej czytam tym mam większe wątpliwości..
 
Hej dziewczyny, ja dziś po połówkowych, mało się odzywam ale podczytuje na bieżąco. Dziś na prenatalnych usłyszałam, ze mam centralne przodowanie łożyska.. czy któraś usłyszała taką informację od swojego lekarza w tym okresie ciąży? Puki co kategorycznie zakazał współżycia i to tyle. Ja nadal pracuje i dr tez nie widzi przeciwwskazań . Ale im więcej czytam tym mam większe wątpliwości..
Ja nie mam przodującego łożyska ale coś tu wcześniej dziewczyny pisały, że jak jest nisko, przodujące to niby jeszcze może się podnieść. Ale nie wiem jak to na tym etapie już.
 
reklama
No i mnie grypa dopadła. Okropieństwo. 🥵
Oj współczuję. Ja to przeżywam każde chwilowe złe samopoczucie, jakoś boję się i korona bo w okolicy mnóstwo przypadków, szwagier policjant jeździ kontroluje to mówi, że masa ludzi. A mnie to zawsze grypa jak i angina to przeczołgiwała dobry tydzień z gorączką 🙆
 
Do góry