reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

I jak po wizycie? Co lekarz powiedział bo mnie też ostatnio częściej podbrzusze pobolewa
Dobrze :) torbielki dalej są, ale lekarz specjalnie sprawdził wszystko inne bardzo dokładnie - w sumie to zrobił mi kolejne prenatalne, nawet przepływy sprawdził :) i powiedział, ze na pewno się wchłoną. Poprosiłam o sprawdzenie czy coś się nie odkleja, bo boli, ale powiedział, ze nie. Czyli chyba ma bolec, a my naprawdę musimy się oszczędzać niczym starsi ludzie 😂
 
reklama
Dobrze :) torbielki dalej są, ale lekarz specjalnie sprawdził wszystko inne bardzo dokładnie - w sumie to zrobił mi kolejne prenatalne, nawet przepływy sprawdził :) i powiedział, ze na pewno się wchłoną. Poprosiłam o sprawdzenie czy coś się nie odkleja, bo boli, ale powiedział, ze nie. Czyli chyba ma bolec, a my naprawdę musimy się oszczędzać niczym starsi ludzie 😂
No właśnie ja też trochę przymykam oko na te bóle bo jednak brzuch rośnie to musi się coś rozciągnąć :) ale i funkcjonować trzeba normalnie
 
Hejo 🙂
Jak tam dzisiaj samopoczucie ?
Jak maluchy w brzuszkach?

Ja się zastanawiam bo moja mała coś ostatnio chyba lenia dostała, albo zmieniła pozycje. Bo mało czuje, przynajmniej nie tak jak pare dni wcześniej, czuje ze się tak jakby przesuwa, nie raz mam uczucie takiego cięższego kamienia w środku i czasem coś bulgnie. A pare dni temu to czułam te bulgotanie pod ręką teraz maniej. Podobno w tym czasie to normalne że raz czuć mocniej raz mniej... Ale to takie frustrujące. Jeszcze się swieto zbliża i tak mam dziwne myśli😓
 
Hejo 🙂
Jak tam dzisiaj samopoczucie ?
Jak maluchy w brzuszkach?

Ja się zastanawiam bo moja mała coś ostatnio chyba lenia dostała, albo zmieniła pozycje. Bo mało czuje, przynajmniej nie tak jak pare dni wcześniej, czuje ze się tak jakby przesuwa, nie raz mam uczucie takiego cięższego kamienia w środku i czasem coś bulgnie. A pare dni temu to czułam te bulgotanie pod ręką teraz maniej. Podobno w tym czasie to normalne że raz czuć mocniej raz mniej... Ale to takie frustrujące. Jeszcze się swieto zbliża i tak mam dziwne myśli😓
U mnie to też różnie z tymi ruchami, dzisiaj równe 21 tygodni a czasami jak siądę to cały czas coś puka a innego dnia to cały dzień cisza :) samopoczucie to różne, chciałabym coś więcej móc posprzątać, większe zakupy zrobić czy córkę na ręce wziąć a już waży 17 kg 🙆 i lampka się zapala, uważaj trochę na siebie💡
 
Trzeba troszkę uważać. A u mnie jeszcze się jakieś hormony pojawiły mocniejsze bo zaczyna mnie denerwować mąż jak siedzi koło mnie i kołysze nogą albo coś w rytm czegoś to mam ochotę go udusić 🙊🙊🙊 byle jaki ruch i mnie już się coś dzieje hehe
 
Trzeba troszkę uważać. A u mnie jeszcze się jakieś hormony pojawiły mocniejsze bo zaczyna mnie denerwować mąż jak siedzi koło mnie i kołysze nogą albo coś w rytm czegoś to mam ochotę go udusić 🙊🙊🙊 byle jaki ruch i mnie już się coś dzieje hehe
To chyba też jakieś takie odreagowywanie stresu, który jednak cały czas gdzieś w nas siedzi, niepokoju, że coś się stanie nie tak. Nachodzą nas czarne myśli to złościmy się na współmieszkańców itd. ja sama czasami coś powiem do męża i potem tak myślę, że jakbym go obwiniała o to, że mi dziecko zrobił 😂😖
 
To chyba też jakieś takie odreagowywanie stresu, który jednak cały czas gdzieś w nas siedzi, niepokoju, że coś się stanie nie tak. Nachodzą nas czarne myśli to złościmy się na współmieszkańców itd. ja sama czasami coś powiem do męża i potem tak myślę, że jakbym go obwiniała o to, że mi dziecko zrobił 😂😖
🤣🤣 dokładnie jest tak.
My teraz ciągle się czymś zamartwiamy, ja to nonstop bym chciała czuć te bąblowania i jak nie czuje tego tak jak kilka dni temu to już świruje 🙈 ale mam wrażenie ze chyba ostatnio zmieniła pozycje i to przez to. Mam nadzieję że niedługo poczuje ją trochę mocniej 🙂🙂
 
🤣🤣 dokładnie jest tak.
My teraz ciągle się czymś zamartwiamy, ja to nonstop bym chciała czuć te bąblowania i jak nie czuje tego tak jak kilka dni temu to już świruje 🙈 ale mam wrażenie ze chyba ostatnio zmieniła pozycje i to przez to. Mam nadzieję że niedługo poczuje ją trochę mocniej 🙂🙂
Świrowanie to i ja mam, mówią, że druga ciąża to już pestka a mi odbija czasami. Dzisiaj podtarłam się po siku i już się krwi doszukiwałam a to jakieś różowe motylki na papierze a już serce mi waliło krwawię !!
 
Świrowanie to i ja mam, mówią, że druga ciąża to już pestka a mi odbija czasami. Dzisiaj podtarłam się po siku i już się krwi doszukiwałam a to jakieś różowe motylki na papierze a już serce mi waliło krwawię !!
Też tak mam ! Nawet jeśli mi moje palce przebijają przez papier na różowo 🙈
Zwłaszcza ze od 6 do około 9tyg miałam lekkie krwawienia i przez to też tak świruje heh.
Ty masz drugą ciążę a ja pierwszą i nie znam wszystkiego tak od wewnątrz i się doszukuje jakiś problemów 🙊
Nie no, mam nadzieję że wszystko w porządku 🙂.
Ale jak dłużej będę tak się martwić to chyba zakupie ten detektor tętna płodu 🤦‍♀️
 
reklama
Trzeba troszkę uważać. A u mnie jeszcze się jakieś hormony pojawiły mocniejsze bo zaczyna mnie denerwować mąż jak siedzi koło mnie i kołysze nogą albo coś w rytm czegoś to mam ochotę go udusić 🙊🙊🙊 byle jaki ruch i mnie już się coś dzieje hehe
Ja jak byłam potulna tak teraz dziwie się, że mój facet mnie wystawił za drzwi 😂 denerwuje mnie wszystko, co chwilę się awanturuje 🙈
 
Do góry