reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Jutro o 18.20 jestem zapisana na usg
Na USG u mnie nawet nie było widać pęcherzyka... :( A z tym, że jest tak niski przyrost nawet się nie da dyskutować ;(
Poczekaj na opinie lekarza. Przyrost to nie wszystko.. Moja ginekolog z poprzedniej ciąży w ogóle nie kazała robić, twierdziła, że nie takie rzeczy już widziała, że to tylko stres. Dobrze,że jutro masz lekarza, ja także.
Będę o Tobie pamiętać- trzymam mocno kciuki i łącze się w modlitwie..
Dużo siły dla Ciebie na najbliższy czas niepewności..💚
 
reklama
Poczekaj na opinie lekarza. Przyrost to nie wszystko.. Moja ginekolog z poprzedniej ciąży w ogóle nie kazała robić, twierdziła, że nie takie rzeczy już widziała, że to tylko stres. Dobrze,że jutro masz lekarza, ja także.
Będę o Tobie pamiętać- trzymam mocno kciuki i łącze się w modlitwie..
Dużo siły dla Ciebie na najbliższy czas niepewności..💚
Dziękuję Kochana za słowa otuchy!!! 😘
Życzę udanej jutrzejszej wizyty! Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok! 😘
 
W szpitalu leżę,bo wczoraj lekarz stwierdził pozamaciczną. Dziś lekarz Mówił,że może to być bardzo wczesna ciąża, jakiś 3-4 tydzień albo będzie poronienie. Cieszy mnie fakt,że wczoraj rzekomo nic nie było widać a dziś lekarz już coś dostrzegł. Beta z dziś 500 a 22.07 237mIU. Leżymy dalej i czeku na rozwój sytuacji
tez trzymam kciuki ❤
 
Objawy mam dopiero od kilku dni, często jestem głodna, ale jest mi też niedobrze i mam wzdęcia ;( Kłucia w jajnikach też miewam no i tkliwe piersi.

Przed chwilą odebrałam wyniki i mam TSH 4,1, także wybieram się dzisiaj do lekarza, bo zapewne bez tabletek się nie obejdzie.
Wszystko możliwe ja gdy robiłam badania TSH i Pani doktor powiedziała że jak będzie >2,5 to konieczne zgłosić się następnego dnia.
Moje objawy dopiero się zaczynają dziś. Czuję zawrót żołądka aż się boję zjeść śniadanie. A zawsze po przebudzeniu leciałam do lodówki nawet przed ciążą.
 
Wszystko możliwe ja gdy robiłam badania TSH i Pani doktor powiedziała że jak będzie >2,5 to konieczne zgłosić się następnego dnia.
Moje objawy dopiero się zaczynają dziś. Czuję zawrót żołądka aż się boję zjeść śniadanie. A zawsze po przebudzeniu leciałam do lodówki nawet przed ciążą.
Może jakieś małe śniadanie trochę pomoże :)
 
A jak załatwiałaś prenatalne? Chętnie już bym się zapisała, żeby złapać termin (od 12+2 wyjeżdżam na miesiac do pracy za granice i tam już pewnie się nie zbadam), ale zupełnie nie wiem gdzie to załatwić ;)
Co do prenatalnych moja pani ginekolog powiedziała, aby planować prenatalne najlepiej koniec 13tc początek 14 tc ponieważ wymiary dzieciątka mają znaczenie ja prowadzę ciążę w Niemczech tu prenatalne do 14 tc nie wiem jak w Pl.
 
reklama
Co do prenatalnych moja pani ginekolog powiedziała, aby planować prenatalne najlepiej koniec 13tc początek 14 tc ponieważ wymiary dzieciątka mają znaczenie ja prowadzę ciążę w Niemczech tu prenatalne do 14 tc nie wiem jak w Pl.
O, a ja wyjeżdżam właśnie do Niemiec :) czy łatwo tam dostać się na jakąś konsultacje do lekarza (tak na wszelki wypadek)? Będę miała karte EKUZ, ale nie wiem jaki jest system - czy zgłasza się do lekarza pierwszego kontaktu czy da się od razu do ginekologa?
 
Do góry