reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Ja już po :)
Zarodek urósł od ostatniej wizyty(21.07) troszkę mało, bo tylko 3 mm. Teraz ma 5,5 mm.
Pojawiło się tętno, 100/min.
Niestety w pęcherzyku ciążowym pojawiła się krew, co może oznaczać, ze nic z tego…
Nie nastawiamy się jednak źle, mam nadzieje, ze wszystko będzie ok :) i za tydzień kolejna wizyta- tymczasem mam leżeć i odpoczywać
 
reklama
luxmed ma baaaardzo slaby sprzet
nie polecam
w calym trojmiescie sa 2 usg ktore sa dobre ale trafic na niego graniczy z cudem
mi sie udalo tylko raz :)
Szkoda, że wcześniej nie wiedziałam :/ Zmarnowany czas...
To może wyskocz gdzieś koło czwartku do miasta i ponów usg. Będziesz spokojniejsza.

Ja na endometrium się nie znam. W piątek miałam 19,2mm
Tylko działkę mam 160 km od domu 🙈 Muszę się zorientować czy gdzieś w okolicy mają jakiś dobry sprzęt...
To endometeium masz dwa razy grubsze niż moje... Ciekawe czy te moje 11 to bardzo źle, ale nie mogę nigdzie znaleźć info.

Patrząc na różne wypowiedzi to właśnie Luxmed ma gówniane sprzęty. Jeśli się bardzo stresujesz to idź do prywatnego z naprawdę dobrym sprzętem.
A skąd będę wiedziała, że ma dobry sprzęt? Po opiniach lecieć czy pytać w gabinecie o jakieś konkretne urządzenie do usg?
 
Ile dziewczyn tyle przypadków. W styczniowych mamach nie pamiętam, żebyśmy tak cierpiały, szłyśmy wszystkie równo do przodu bez problemów. Chciałabym już cieszyć się, a nie ciągle martwić.
To są moje najdłuższe 10 dni do wizyty. Aż 10 🌷
 
ooo to ciekawe :( kazdy kraj i linia lotnicza ma swoje ustalenia :(
zaszczepieni tez niestetey przenosza chorobe jak i zachorowac moga
siostra jest wlasnie na izolacji (zaszczepiona) bo jej koleznaka tez zaszczepiona zachorowala a sie widzialy
Niestety sczepienie nie daje 100 gwarancji na to, ze sie nie zachoruje, ale przebieg u zaszczepionych bedzie znacznie lagodniejszy.
Przed wybuchem pandemii mieszkalismy 2 lata w Pekinie i na samym poczatku cieszylam sie, ze “ucieklismy” w sama pore. Teraz chciałabym być w Chinach, bo z tego co mi opowiadają znajomi, to życie wyglada w 100% normalnie. Wszystko dzięki temu, ze ludzie potrafili się spiąć i przestrzegać wszystkich restrykcji. Niestety my Europejczycy cenimy sobie wolność ponad wszystko :)
 
niestety potwierdzam
pierwsze aniolek drugie diabelek ;)
trzecie podobne do pierwszego
mam nadzieje ze czwarte nie bedzie podobne do drugiego ;)
Moi znajomi sądzili, że ich pierwsze dziecko to diabełek dopóki na świat nie przyszło drugie dziecko 🤣😂 A tak się cieszyli z tej zasady, bo sądzili, że drugie będzie aniołkiem 🙈
 
Moi znajomi sądzili, że ich pierwsze dziecko to diabełek dopóki na świat nie przyszło drugie dziecko 🤣😂 A tak się cieszyli z tej zasady, bo sądzili, że drugie będzie aniołkiem 🙈
haha
ja mysle ze to natura takka przebiegla :)
gdyby jako pierwsze urodzilo sie dziecko takie jak drugie to na bank nie mialabym drugiego tak szybko :)
a tak chodzilam i mezowi gadalam
choc zrobimy sobie drugie takie fajne hahah
 
Ja już po :)
Zarodek urósł od ostatniej wizyty(21.07) troszkę mało, bo tylko 3 mm. Teraz ma 5,5 mm.
Pojawiło się tętno, 100/min.
Niestety w pęcherzyku ciążowym pojawiła się krew, co może oznaczać, ze nic z tego…
Nie nastawiamy się jednak źle, mam nadzieje, ze wszystko będzie ok :) i za tydzień kolejna wizyta- tymczasem mam leżeć i odpoczywać
Ważne ze jest serduszko i maleństwo 😊 odpoczywaj ile się da 😊
 
Dziewczyny
13.07 moje TSH po eutyroxie było 1.34 odstawił eutyrox i wzrosło dziś do 2.44.
Wrócić do niego? Czy czekać na wizytę u endokrynolog która ma 11.08
 
reklama
Dziewczyny
13.07 moje TSH po eutyroxie było 1.34 odstawił eutyrox i wzrosło dziś do 2.44.
Wrócić do niego? Czy czekać na wizytę u endokrynolog która ma 11.08
Dlaczego odstawiłaś euthyrox? W ciąży najlepiej utrzymywać poniżej 1. Na te normy to podobno w ogóle nie ma co patrzeć.
 
Do góry